Aplikacje webowe

To kto ze mną zagra w Poker Texas Hold'em face to face?

Grzegorz Ułan
To kto ze mną zagra w Poker Texas Hold'em face to face?
12

O WebRTC rozpisywaliśmy się Wam dość intensywnie ostatnimi czasy, głównie w temacie rozmów wideo. Projekt, na który dzisiaj trafiłem, wykracza po raz pierwszy poza tę formę komunikacji, dodając opcję wspólnej zabawy, w postaci gry w Poker Texas Hold'em. Mowa o serwisie Bitflop. W chwili obecnej p...

O WebRTC rozpisywaliśmy się Wam dość intensywnie ostatnimi czasy, głównie w temacie rozmów wideo. Projekt, na który dzisiaj trafiłem, wykracza po raz pierwszy poza tę formę komunikacji, dodając opcję wspólnej zabawy, w postaci gry w Poker Texas Hold'em.

Mowa o serwisie Bitflop. W chwili obecnej pozwala na grę wideo z jednym przeciwnikiem, ale w planach jest uruchomienie stołu dla 9 graczy. Wymaga to przeglądarek w wersjach: Chrome 26, FireFox 23 i Opera 18. Internet Explorer 9 i Safari również, ale bez opcji wideo.

Nie można też jeszcze ustawić wymaganego czasu na ruch. Aby uruchomić swoją rozgrywkę, uruchamiamy przycisk Start Game (dołączenia do istniejących rozgrywek nie próbowałem). Wybieramy stawkę i dostępną liczbę żetonów i otwiera się nam już nasza gra z wygenerowanym linkiem, który udostępniamy naszemu znajomemu.

Przyznam, że ostatnio w Poker Texas Hold'em miałem okazję pograć jedynie na Facebooku, cierpiąc na brak czasu na dłuższe rozgrywki. Doszedłem na razie do 9 poziomu, więc nie będę trudnym przeciwnikiem.

Udostępniam tutaj swój link, jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na jedną partyjkę - https://bitflop.me/game/play/364

Czekam ćwicząc już pokerową twarz:)

Jeśli chcecie pograć i przetestować ten serwis, udostępniamy Wam komentarze do dzielenia się swoimi pokojami do gry z innymi Czytelnikami Antyweb.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

WebRTC