Felietony

To już koniec marki Tablica.pl – od dziś to już część grupy OLX

Grzegorz Ułan
To już koniec marki Tablica.pl – od dziś to już część grupy OLX
71

Dziś wchodząc na Tablica.pl, przywita Was taki oto obrazek jak wyżej, informujący o zmianie nazwy serwisu Tablica.pl na OLX.pl. Tak naprawdę to jedynie nazwa się zmienia. Właściciel Allegro, czyli Naspers, jest również właścicielem marki OLX, która działa 107 krajach na całym świecie, pod jednym szy...

Dziś wchodząc na Tablica.pl, przywita Was taki oto obrazek jak wyżej, informujący o zmianie nazwy serwisu Tablica.pl na OLX.pl. Tak naprawdę to jedynie nazwa się zmienia. Właściciel Allegro, czyli Naspers, jest również właścicielem marki OLX, która działa 107 krajach na całym świecie, pod jednym szyldem.

I w tym kontekście rebranding ten jest jak najbardziej zrozumiały. Jedynie szkoda polskiej marki Tablica.pl, której udało się już mocno zaistnieć w świadomości polskich internautów i chyba nawet z dość pozytywnym odbiorem.

Marcin Urbańczyk, dyrektor zarządzający serwisu OLX.pl ma nadzieję, że tak pozostanie również pod nową marką:

Wierzymy, że nasi użytkownicy nie są wyłącznie przywiązani do nazwy, a do wartości, poziomu usług i skuteczności, które ta nazwa reprezentuje. To wszystko zostanie zachowane, a nasi użytkownicy nadal będą się cieszyć z użytkowania największego serwisu ogłoszeniowego w Polsce

Szczegóły zmian i odpowiedzi na nurtujące pytania z nimi związane, znajdziecie na stronie http://olx.pl/zmiana/. Twarzą tego rebrandingu jest Wojciech Pijanowski i legendarny już program Koło Fortuny:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot