Polska

Tidal za darmo w Play na kartę do końca roku

Konrad Kozłowski
Tidal za darmo w Play na kartę do końca roku
3

Play w ciągu ostatnich kilku miesięcy solidnie rozbudował zaplecze multimedialne swojej oferty. Najpierw wzmocnił ją usługą muzyczną, by później dołączyć także serwis VOD. Mowa oczywiście o usługach Tidal i ShowMax. Z tej pierwszej ponownie mogą skorzystać użytkownicy Play na kartę.

Promocja dla klientów oferty prepaid w Play dysponowali możliwością skorzystania z darmowego dostępu do Tidala w te wakacje. Operator postanowił powrócić z akcją i do końca tego roku, a więc jeszcze przez ponad dwa miesiące osoby posiadające numer w Play na kartę mogą za darmo korzystać z Tidala. Muszę jednak przypomnieć, że nie wiąże się to ze zwolnieniem z opłat za transfer danych, a biorąc pod uwagę możliwość streamowania muzyki w jakości Hi-Fi, trzeba być czujnym. W niektórych ofertach można także aktywować dodatkową usługę znoszącą dodatkowe opłaty - jej koszt to 5 złotych.

Jak aktywować Tidal za darmo w Play na kartę?

To nie będą dobre wieści dla użytkowników iPhone'ów - okazuje się bowiem, że aktywacja promocji jest niemożliwa w aplikacji na iOS. Wymagane jest uruchomienie aplikacji na smartfonie z Androidem, więc jeśli nie posiadacie drugiego telefonu, będziecie zmuszeni do skorzystania z urządzenia znajomego. Na całe szczęście sam proces jest bardzo prosty - gdy karta SIM znajdzie się w slocie, włączacie aplikację Tidal i naciskacie na "wypróbuj". Po aktywacji nic nie stoi na przeszkodzie, by słuchać muzyki za darmo także na iPhone'ach.

Po zakończeniu promocji cena będzie nieco niższa

Jeśli zdecydujecie się skorzystać z promocji Tidal za darmo, a po jej zakończeniu pozostać subskrybentami Tidal, to Play przygotował dla Was ciekawą propozycję - co miesiąc przyjdzie Wam zapłacić 17,99 zł, a więc nieco mniej, niż w standardowej ofercie (19,99 zł). Jeśli nie będziecie zainteresowani, to pamiętajcie o rezygnacji z usługi, gdyż automatycznie przechodzi ona z darmowej na płatną.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu