Polska

Odkodowany Canal Plus na premierę Belfra 2 i hit Ekstraklasy

Konrad Kozłowski
Odkodowany Canal Plus na premierę Belfra 2 i hit Ekstraklasy
9

Canal+ przygotował miłą niespodziankę na nadchodzący weekend, gdy nastąpi emisja premierowego odcinka 2. sezonu Belfra oraz hitu LOTTO Ekstraklasy.

Canal Plus idzie w ślady HBO. Pierwszy odcinek nowego sezonu Watahy można było zobaczyć zupełnie za darmo w niedzielny wieczór i nie inaczej będzie w przypadku debiutu 2. serii Belfra. Emisja nowego odcinka nastąpi w tę niedzielę, 22 października o 21:30, ale otwarte pasmo Canal+ rozpocznie się o 17:00.

Odkodowany Canal Plus - 22 października

Dlatego w pierwszej kolejności widzowie będą mogli zobaczyć materiał specjalny "Making of BELFER 2", który wystartuje o 17:05. Później, od 17:35 oglądać będziemy transmisję z meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa. O jakiej randze jest to spotkanie chyba nie muszę tłumaczyć. Od godziny 20:00 w Canal+ obejrzymy pierwszy odcinek nowej Ligi+ Extra z nową formułą i nowym prowadzącym Krzysztofem Marciniakiem. Wisienką na torcie będzie premiera 2. sezonu Belfra o 21:30.

Co istotne, akcja nie dotyczy tylko abonentów nc+, ale również użytkowników platform UPC, Multimedia, Vectra, Inea, Netia i Toya oraz innych. Na ile taka promocja okaże się skuteczna dopiero przyjdzie nam się przekonać, ale cieszą mnie tego typu inicjatywy, ponieważ sceptycy mają okazję bez żadnych zobowiązań i przeszkód sprawdzić na ile nowość przypadnie im do gustu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu