Polska

ShowMax przygotowuje polską wersję Saturday Night Live!

Konrad Kozłowski
ShowMax przygotowuje polską wersję  Saturday Night Live!
16

ShowMax już w lutym tego roku, w chwili gdy pojawiał się na polskim rynku, zapowiadał stworzenie oryginalnych produkcji, które wzbogacą katalog usługi. Pierwszą z nich było Ucho Prezesa, ale na kolejne wiadomości musieliśmy czekać aż do jesieni. Teraz wiemy już na pewno, że to ShowMax stanie za Saturday Night Live Polska!

Saturday Night Live, to nadawany w sobotnie wieczory komediowy program NBC. Jego stałymi punktami są goście specjalni, najczęściej aktorzy, którzy rozpoczynają każdy odcinek od monologu wprowadzającego. Na program składają się przede wszystkim tematyczne skecze skupiające się na aktualnych wydarzeniach kulturalnych, ale nie tylko - dosyć często w SNL gości także polityka.

Saturday Night Live Polska od grudnia w Showmax

SNL to nie tylko legendarny program rozrywkowy, do którego nabyliśmy prawa. Wprowadzając format na polski rynek mamy ambicję stworzyć zupełnie nowy, komediowy zespół. Zebrać w jednym miejscu wybitne talenty, osoby, które nie boją się podejmować kontrowersyjnych tematów i które zapoczątkują zupełnie nowy rodzaj komedii. Humor za każdym razem okazuje się być doskonałym narzędziem politycznego i kulturowego komentarza do aktualnych wydarzeń i trendów. Nie ma lepszego czasu, w którym program mógł się pojawić w Polsce. Chcemy, by SNL stało się źródłem dyskusji dotyczącej naszego kraju, w komediowym wydaniu. -  Maciej Sojka, Dyrektor Zarządzający Showmax CEE.

ShowMax planuje premierę swojego programu na 2 grudnia - będzie nadawany na żywo wieczorami. Jako jedyni w tym momencie posiadamy logo programu.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu