Seriale

Ale super - The Umbrella Academy dostanie drugi sezon na Netflix!

Paweł Winiarski
Ale super - The Umbrella Academy dostanie drugi sezon na Netflix!
20

Dawno żaden serial o bohaterach (?) tak bardzo mi się nie podobał. Po tych wszystkich Marvelach na Netflix czekałem na coś zupełnie innego - i się doczekałem. A niedługo dostanę go jeszcze więcej.

Ostatnio na Netfliksie byliśmy świadkami niezłej czystki jeśli chodzi o seriale Marvela. Nowych sezonów nie doczekają się między innymi Iron Fist, Daredevil i Jessica Jones. Nie żebym jakoś specjalnie żałował - nie wszystkie przypadły mi do gustu, a i ich poziomie można dyskutować. Natomiast bardzo podobało mi się The Umbrella Academy - trochę naiwne, trochę głupie, ale przykuło mnie do ekranu i nie chciało puścić. Tym bardziej cieszy mnie wiadomość, że serial doczeka się na Netflix drugiego sezonu.

Dostaniemy 10 trwających godzinę odcinków, w drugim sezonie pojawią się również aktorzy wcielający się w swoje postacie przy okazji sezonu pierwszego (Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min). Ale nie otwierajcie jeszcze szampana, wszystko się może wydarzyć - zdjęcia mają rozpocząć się dopiero tego lata.

To może poudajemy zaskoczonych informacją o drugim sezonie The Umbrella Academy? Niespodzianki moim zdaniem nie ma i chyba wszyscy powinniśmy się spodziewać kontynuacji - podobno serial był niezłym hitem. Jeśli wierzyć Parrot Analytics, zaraz po swoim netfliksowym debiucie, był to najpopularniejszy sieciowy serial w USA. Trochę więc szkoda, że sam Netflix nie pochwalił się wynikami oglądalności tego materiału, choć z drugiej strony praktycznie w ogóle tego nie robi. Ale skoro nawet w naszym kraju wyłożono sporo pieniędzy na billboardy, to jednak chyba spodziewano się hitu, a i cała promocja (na przykład stoisko na Intel Extreme Masters 2019) do tej popularności się na pewno przyczyniła.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu