Seriale

Drugi zwiastun i coraz większe oczekiwania - seriale Apple zapowiadają się świetnie

Konrad Kozłowski
Drugi zwiastun i coraz większe oczekiwania - seriale Apple zapowiadają się świetnie
5

Apple powoli odsłania karty i nareszcie ujrzeliśmy zwiastun głośno zapowiadanej produkcji The Morning Show z Jennifer Aniston, Reese Whiterspoon oraz Steve'em Carellem.

The Morning Show opowie o jednym z telewizyjnych programów śniadaniowych, które są niezwyle popularne w USA. Prowadzącymi są postacie Jennifer Aniston i Steve'a Carella, ale w serialu nie oglądamy tego zbyt długo, gdyż druga osoba z wymienionej dwójki zostanie zwolniona z pracy. Zwiastun nie zdradza, czego dotyczy skandal i zapewne będzie to jeden z wątków The Morning Show. Pozostałe to z pewnością kulisy działania i organizacji porannych programów oraz poruszanych przez nie tematów. Bohaterki Jennifer Aniston i Reese Whiterspoon opisywane są jako dwie skomplikowane kobiety pracujące i starające się przetrwać na polu minowym wśród wysoko postawionych stanowisk, jednocześnie mierząc się z problemami i kryzysami w życiu zawodowym i prywatnym. Ciekawi brzmi sam opis przewodniej tematyki serialu, którą będą ego, ambicje i niepohamowana chęć władzy.

Oprócz Aniston, Whiterspoon i Carella, w serialu wystąpią Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Gugu Mbatha-Raw, Desean K. Terry, Jack Davenport oraz Janina Gavankar. Zamówione zostały dwa sezony, z czego każdy będzie mieć po 10 odcinków. Wszystkie trafią niedługo na Apple TV+, czyli nową platformę VOD od Apple, która ruszy jesienią. Nie znamy jeszcze cen i specyfikacji technicznej usługi, ale może to zmienić się już we wrześniu lub październiku.

Apple pokazało do tej pory tylko dwa materiały promocyjne z wielu oryginalnych seriali - w sumie projektów jest już kilkadziesiąt od mnóstwa wielu znanych twórców. Poza The Morning Show, widzieliśmy zwiastun For All Mankind opowiadającego o czasach zimnej wojny i wyścigu kosmicznego, który w serialu wygrywa Związek Radziecki, którego astronauci jako pierwsi dotarli na Księżyc.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu