Gry

Nowa gra z uniwersum Władcy Pierścieni wystartuje już w te wakacje

0

Fani gier osadzonych w Śródziemiu mają w czym wybierać. Przez lata doczekali się kilkudziesięciu tytułów, z których część była... naprawdę solidna. Od kilku lat w przypadku konsolowych produktów ogromna posucha, ale temat starają się nadrabiać gry mobilne. Te powstają jedna po drugiej, no i w te wakacje dołączy do nich kolejna: The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth.

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth. Testy ruszają już latem

Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało testy najnowszej produkcji osadzonej w Śródziemiu, która powstaje przy współpracy z The Saul Zaentz Company oraz Middle-earth Enterprises. Skoro mowa o mobilce, to raczej nikt nie jest zaskoczony wieściami że to żaden tytuł premium, a RPG oparte na modelu free-to-play. Ekipa odpowiedzialna za grę okazała się być póki co bardzo oszczędna w swoich zapowiedziach, niemniej wiadomo już że do gry niezbędne będzie stałe połączenie z internetem. Wiadomo też, że tytuł będzie oferował współzawodnictwo z innymi graczami, zaś mechanika walk będzie turowa. Aby podkręcić atmosferę, ekipa zapowiada wysokiej jakości grafikę i animacje kinowej jakości.

W zespole znajdują się fani Władcy Pierścieni i Hobbita, którzy każdego dnia łączą swoją ogromną pasję i talenty, aby dostarczyć graczom autentycznych wrażeń. Połączenie wysokiej jakości grafiki, filmowych animacji i stylizowanej oprawy sprawia, że gracze zanurzają się w fantastycznej krainie Śródziemia, gdzie będą mogli stanąć oko w oko ze swoimi ulubionymi postaciami.

Na tę chwilę nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery tytułu dla wszystkich zainteresowanych. Wiadomo jednak że testy gry wystartują latem. Na tę chwilę jednak nie ma żadnych informacji dotyczących zapisów, ani też wieści w jakich krajach beta będzie dostępna.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu