Seriale

Wiemy kto wcieli się Ellie i Joela w serialu The Last of Us od HBO

Kamil Świtalski
8

Kilkanaście miesięcy po pierwszych zapowiedziach nareszcie poznaliśmy główną obsadę serialu The Last of Us od HBO!

O serialu The Last of Us pierwszy raz usłyszeliśmy blisko rok temu — bo w marcu 2020. Dowiedzieliśmy się wówczas, że za ostateczny kształt serii miałby odpowiadać Craig Mazin, ojciec jednego z najlepszych seriali ostatnich lat: Czarnobyla. Pierwsze wieści były jednak dość oszczędne w szczegóły, a teraz nareszcie poznaliśmy aktorów, którzy wcielą się w główne role.

Pedro Pascal jako Joel, Bella Ramsey jako Ellie — to oni wcielą się głównych bohaterów serialu The last of Us

Kilka godzin temu oficjalnie ogłoszono kto wcieli się w główne role. Serialową Ellie zostanie Bella Ramsey, którą możecie znać m.in. z Mrocznych Materii, Gry o Tron czy Homlesa i Watsona. W Joela zaś wcieli się Pedro Pascal, którego dorobek jest znacznie bogatszy — ale w ostatnich latach oglądać mogliśmy go m.in. w Mandalorianie, Narcos, Grze o Tron czy Wonder Woman 1984.

To pierwsze poważne ogłoszenie od czasu wspomnianych zapowiedzi. I to takie, które porządnie rozbudza apetyt na więcej. Obecnie jednak nie znamy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących produkcji i daty premiery. Patrząc jednak na dotychczasowe tempo i wszelkiej maści komplikacje, nie spodziewałbym się specjalnie szybkiej premiery. Przypomnę też, że pierwszy sezon serialu ma opowiadać historię którą śledziliśmy w pierwszej części gry — czyli pełną poświęceń ucieczkę ze strefy kwarantanny. Ale jako że na serialowe wcielenie jeszcze chwilę poczekamy, to dobry pretekst by wrócić do samej gry, która może ma już swoje lata, ale wciąż trzyma się nieźle. Zwłaszcza w tej "ulepszonej" wersji przygotowanej z myślą o PlayStation 4.

Zdjęcie: Gage Skidmore, The Last of Us Fandom

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu