Gry

The Elder Scrolls Online już bez abonamentu

Paweł Winiarski
The Elder Scrolls Online już bez abonamentu
5

Nie ma niespodzianki, bo Bethesda zapowiadała to już jakiś czas temu, ale stało się. The Elder Scrolls Online na PC i Mac odchodzi od opłat abonamentowych na rzecz darmowego dostępu. Jeśli więc odstraszała Was konieczność uiszczania opłaty za zabawę, możecie śmiało uderzać do baśniowego świata gry....

Nie ma niespodzianki, bo Bethesda zapowiadała to już jakiś czas temu, ale stało się. The Elder Scrolls Online na PC i Mac odchodzi od opłat abonamentowych na rzecz darmowego dostępu. Jeśli więc odstraszała Was konieczność uiszczania opłaty za zabawę, możecie śmiało uderzać do baśniowego świata gry.

Teraz wystarczy już tylko kupić grę. Dodatkowe wydatki czekają tylko tych, którzy zdecydują się na zakup DLC, przedmiotów pozwalających personalizować postać lub opłacać członkostwo ESO Puls. To ostatnie gwarantuje dostęp do wszystkich nowych dodatków bez dodatkowych opłat, przyspieszenie rozwoju postaci o 10% oraz 1500 koron na miesiąc.

Gra zmienia też trochę tytuł - teraz nazywać się będzie The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Zobaczcie zwiastun.

Zobacz tez: The Elder Scrolls - gry z serii

Jeśli planujecie wskoczyć do świata gry, powinna przydać się Wam informacja dotycząca ostatniej - największej jak dotąd - aktualizacji. Oznaczono ją numerem 6, a wprowadza między innymi The Justice System, czyli system, dzięki któremu gracze mogą stać się poszukiwanymi przestępcami. Do tego The Champion System - przeznaczone dla weteranów, nowe sposoby na wzmocnienie postaci. Do tego w aktualizacji znajdziemy nowe receptury oraz więcej miejsca w ekwipunku.

grafika: 1

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Bethesda