Netflix

Zwiastun The Defenders - czwórka superbohaterów Netfliksa po raz pierwszy

Konrad Kozłowski
Zwiastun The Defenders - czwórka superbohaterów Netfliksa po raz pierwszy
6

Netflix zaprezentował zwiastun The Defenders - serialu, w którym siły połączą Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist. Premiera serii zaplanowana jest na 18 sierpnia.

Od początku kwietnia znamy datę premiery Marvel: The Defenders - nastąpi ona 18 sierpnia oczywiście na Netfliksie. Czego możemy się spodziewać po wspólnych przygodach czwórki superbohaterów? Cóż, dziś otrzymaliśmy znacznie więcej, aniżeli wcześniej opublikowany teaser pełen ciekawostek.

Z Nirvaną w tle poznajemy powiązania pomiędzy poszczególnymi bohaterami oraz kulisy połączenia ich dróg w serialu. Murdock pozostanie adwokatem Jones, zaś Cage stanie na drodze Iron Fista. Po raz kolejny zaznaczę, że bardzo liczę na wyważoną produkcję, która w równym stopniu zaprezentuje losy wszystkich bohaterów, nie forując żadnego z nich. Jeśli ta sztuka się uda, to The Defenders może okazać się wręcz majstersztykiem, który przecież otrzymał świetne prequele.

W serialu Marvel: The Defenders, którego światową premierę zaplanowano na 18 sierpnia, spotykają się Matt Murdock/Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter) oraz Danny Randa/Iron Fist (Finn Jones) - czworo wyjątkowych bohaterów, którzy mają jeden wspólny cel - uratować Nowy Jork. To opowieść o czwórce samotnych mścicieli, obarczonych własnymi problemami, którzy dochodzą do wniosku, że wspólnie staną się potężniejsi.

W całej tej układance brakuje nam oczywiście jednego elementu. Produkcja powstała dzięki współpracy Marvel Television i ABC Studios może nie być jedynym serialem, który zobaczymy jeszcze w tym roku. Wciąż przecież wstrzymujemy oddech w oczekiwaniu na potwierdzenie debiutu Punishera, który zrobił gigantyczne wrażenie na widzach w drugim sezonie Daredevila.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu