Netflix

Zdjęcia z 5. sezonu House of Cards

Konrad Kozłowski
Zdjęcia z 5. sezonu House of Cards
7

Piąty sezon House of Cards powróci już 30 maja. To zaledwie za 39 dni, dlatego najwyższy czas zacząć odliczać oraz narzekać na brak materiałów promocyjnych. Plakatu czy zwiastunu się nie doczekaliśmy, ale Netlix podzielił się z nami kolejnymi zdjęciami z planu.

Zobaczymy na nich powracających oraz nowych bohaterów. Oprócz Franka i Claire Underwood (Kevin Spacey oraz Robin Wright), fotografie prezentują współpracowników: Douga Stempera (Michael Kelly) i LeAnn Harvey (Neve Campbell), a także oponentów w wyścigu o fotel prezydencki Willa Conway'a (Joel Kinnaman) i Hannę Conway (Dominique McElligott).

W październiku zaprezentowano nowych członków ekipy: Patricię Clarkson i Campbella Scott, jednak postacie które zagrają dopiero poznamy.

Przypomnę, że w lutym również opublikowane zostały zdjęcia z 5. sezonu:

W piątym sezonie na związku Francisa i Claire Underwoodów, uchodzących do tej pory za największych sojuszników, pojawią się pierwsze rysy. W głównych rolach w serialu wystąpią oczywiście niezmiennie Kevin Spacey i Robin Wright, nagrodzeni za te kreacje Złotymi Globami. Ponadto w serialu House of Cards występują: Patricia Clarkson, Campbell Scott, Michael Kuelly, Jayne Atkinson, Neve Campbell, Derek Cecil oraz ​Paul Sparks. Twórcami 5. sezonu są Melissa James Gibson i Frank Pugliese, producentami wykonawczymi Melissa James Gibson, Frank Pugliese, David Fincher, ​Daniel Minahan, Kevin Spacey, ​Joshua Donen, Dana Brunetti, ​Eric Roth, John Mankiewicz, Robin Wright, Michael Dobbs oraz Andrew ​Davies. Za produkcję odpowiada Donen/Fincher/Roth oraz Trigger Street Productions, Inc we współpracy z Media Rights Capital dla Netflix.

A w krótkim teaserze zawarto datę premiery 5. sezonu House of Cards.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

House Of CardsFrank Underwood