Seriale

Powstanie spin-off świetnego The Boys od Amazona

Weronika Makuch
Powstanie spin-off świetnego The Boys od Amazona
6

Amazon Prime zapowiedziało, że już wkrótce powstanie spin-off serialu The Boys. Wszystko dzięki ciepło przyjętym dwóm sezonom oryginału.

Serial The Boys okazał się wielkim sukcesem Amazonu. Powstały dwa sezony produkcji, oba zostały ciepło przyjęte zarówno przez krytyków, jak i przez widzów. Co również istotne, drugi sezon The Boys stał się najchętniej oglądanym serialem w historii platformy. Nic dziwnego, że chcąc zaczerpnąć z franczyzy jeszcze trochę, Amazon zgodził się na stworzenie spin-offu. Serial otrzymał zielone światło, za jakiś czas zobaczymy rezultaty na platformie VOD od Amazona.

Powstanie spin-off serialu The Boys od Amazon Prime Video

Spin-off opowie historię rozgrywającą się na amerykańskiej uczelni, na której uczą się młodzi superbohaterowie. Dzieciaki muszą bardzo się starać, przekraczając swoje wszelkie psychiczne i fizyczne granice, aby w przyszłości móc otrzymać jak najlepsze kontrakty w największych miastach. Nie znamy jeszcze tytułu produkcji, jednak już teraz twórcy gwarantują nam świetną zabawę. Burze hormonalne młodzieży doprowadzą do całej masy intensywnych, ale i bardzo zabawnych wydarzeń, których staniemy się świadkami. Ponownie zostanie nam zaserwowana dynamiczna fabuła pełna brawurowej akcji.

To jeden z najważniejszych seriali tego roku. Chuligani z „The Boys” wrócili i musicie ich obejrzeć

Scenarzystą pilotażowego odcieka oraz showrunnerem będzie Craih Rosenberg (The Boys, Po zachodzie słońca). W ekipie producenckiej znajdą się osoby współpracujące przy oryginalnej wersji serialu. W ekipie znaleźli się Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz i Pavun Shetty. Nie wiemy jeszcze, jacy aktorzy pojawią się w serialu. Produkcja z pewnością będzie szansą dla młodych artystów na wypłynięcie i pokazanie się szerokiej publiczności. Spin-off The Boys to naprawdę interesujące przedsięwzięcie, które zapewne przyciągnie do siebie spore grono widzów.

The Umbrella Academy to w tej chwili jeden z najlepszych seriali Netflix. Recenzja drugiego sezonu

The Boys jest ekranizacją komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Tytułowi bohaterowie zajmują się walką ze skorumpowanymi bohaterami, którzy zbyt chętnie korzystają z uroków sławy i splendoru. The Boys to zdecydowanie jedna z największych i najlepszych niespodzianek, jakie zaserwował nam Amazon. Serwuje widzom realistyczne podejście do superbohaterów, nie zapominając przy tym o dawce wciągającej akcji, na którą zawsze czekają fani tego typu produkcji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu