Filmy

Największy blockbuster tego roku już w Internecie. Pierwsze 6 minut za darmo! Gdzie obejrzeć "TENET"?

Konrad Kozłowski
19

Właśnie dzisiaj debiutuje "Tenet" w Internecie. Gdzie można obejrzeć najnowszy film Christophera Nolana?

To jedyny tak duży film, który debiutował w kinach w tym roku. Budżet opiewający na bagatela 300 mln dolarów, znakomita obsada i Christopher Nolan za kamerą nie zagwarantowały jednak fenomenalnych wyników w kinach, bo plany pokrzyżowała pandemia. Premiera na dużym ekranie była kilkukrotnie przekładana, ale ostatecznie udało się doprowadzić do debiutu w kinach, więc na premierę online oraz na nośnikach fizycznych - gdzie obejrzeć "Tenet" (recenzja)?

Disney zapowiada kilkadziesiąt seriali Marvel i Star Wars [ZWIASTUNY]

"Tenet" to szpiegowski film akcji skupiający się na postaci Protagonisty, który wplątany zostaje w globalną intrygę. Ma zapobiec wydarzeniom, których do końca nie rozumie, szczególnie że w grę wchodzi zupełnie nowa broń. Głównego bohatera zagrał John David Washington, zaś jego partnera w akcji Neila Robert Pattinson. Obsadę uzupełniają Kenneth Branagh, Elizabeth Debicki oraz Dimple Kapadia. Muzykę skomponował Ludwig Göransson.

Gdzie obejrzeć "Tenet" online?

"Tenet" trafił do ofert usług VOD i jest dostępny w iTunes (Apple TV), Rakuten oraz CHILI. W pierwszej z usług wypożyczenie kosztuje 14,99 zł, a zakup 54,99 zł. Na kompatybilnych urządzeniach (Apple TV oraz telewizory z aplikacją Apple TV) oferowana jest rozdzielczość 4K z Dolby Vision i dźwięk przestrzenny Dolby (niestety bez Atmos). Dostępna jest polska ścieżka dźwiękowa z lektorem oraz polskie napisy do wyboru, a także dodatki iTunes Extras.

Niektórzy latami czekali na taki film o Spider-Manie. Przecieki zdradzają 4. fazę MCU

Na Rakuten.tv obowiązuje ten sam cennik 14,99 zł za wypożyczenie i 54,99 zł zakup, dostępna jest rozdzielczość 4K oraz polski lektor lub napisy do wyboru, niedostępne są żadne dodatki i brakuje Dolby Vision. Na CHILI również zobaczycie "Tenet" w 4K za 14,90 zł wypożyczając i 54,90 zł kupując, dostępne są tylko polskie napisy przy oryginalnej ścieżce dźwiękowej, ale do filmu dołączono dodatkowy materiał.

Prolog "Tenet" za darmo - zobacz pierwsze 6 minut

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu