Ciekawe strony

Ten wpis powstał na Gmailu

Grzegorz Ułan
Ten wpis powstał na Gmailu
9

Kiedy zobaczyłem ten projekt po raz pierwszy pomyślałem, po co, na co to komu? Ale usługa powstała, znaczy że zapotrzebowanie jest. Nawet na Product Hunt zdobyła sporo głosów, więc i być może komuś z Was przyda się do czegoś.

publishthis.email, jak sama nazwa wskazuje publikuje w internecie strony internetowe przesłane przez użytkowników na adres email: page@publishthis.email. Wystarczy w tytule wiadomości wpisać tytuł strony, a w treści emaila treść, która ma być opublikowana.

Można skorzystać z podstawowego formatowania, dostępnego na Gmailu, takiego jak pogrubienie, kursywa czy aktywne linki. Jeśli potrzebujemy zamieścić jakąś grafikę, to również, z tym że limit ustawiony jest na 350kb.

W odpowiedzi na naszą wiadomość dostaniemy link do gotowej dedykowanej podstrony w ich domenie. Na stronie piszą, że w ciągu kilku sekund, nie mogę jeszcze potwierdzić. Dam znać na koniec wpisu. Ciekawi mnie też, czy obsługują polskie znaki. Zaraz się przekonamy:)

Rzeczywiście, błyskawicznie dostałem odpowiedź z gotową stroną. Możecie ją zobaczyć pod tym linkiem. Nie ma "krzaków", ładnie sformatowane, a co do tych uciętych zdań, przeniesionych do nowego wiersza, to moja wina, bo ręcznie dawałem "entery" - nie trzeba, sami to odpowiednio sformatują.

Jeśli macie jakieś pomysły, do czego tę usługę można wykorzystać, komentarze są Wasze.

Źródło: Product Hunt via Lifehacker.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu