Felietony

Ten maluch z iPadem wygrywa

Grzegorz Marczak
Ten maluch z iPadem wygrywa
8

Z lekkim opóźnieniem za które przepraszam mam przyjemność ogłosić wynik konkursu w którym rozdawaliśmy wejściówkę na konferencje Generation Mobile 2012. Przypomnę, że rozdawaliśmy jeden bilet VIP-powski oraz kilka kodów z upustami. Nie przedłużając jednak miło mi poinformować, że zwycięzcą pierws...

Z lekkim opóźnieniem za które przepraszam mam przyjemność ogłosić wynik konkursu w którym rozdawaliśmy wejściówkę na konferencje Generation Mobile 2012. Przypomnę, że rozdawaliśmy jeden bilet VIP-powski oraz kilka kodów z upustami.

Nie przedłużając jednak miło mi poinformować, że zwycięzcą pierwszego miejsca zostaje mama tego miłego brzdąca, który trzyma iPada (zdjęcie poniżej). Po moich dzieciach również obserwują jak urządzenia mobilne angażują je nie tylko w gry i prostą rozrywkę ale też w zabawy wymagające myślenia. Zresztą tablety to naprawdę świetny sprzęt edukacyjny bo nic tak nie przemawia do dzieci jak nauka przez zabawę.

Oto zwycięskie zdjęcie:

Miejsce II

Oraz odpowiednio miejsce III dla zdjęcia czytelnika Fastkowy, miejsce IV dla Roch i V dla czytelnika o niku porkshire.

Wszystkim zwycięzcą gratuluję i proszę o kontakt na adres grzegorz.marczak(na)gmail.com w celu ustalenia szczegółów i przekazania kodów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkursGeneration Mobile 2012