Intel

Telewizyjne show o "makersach" od Intela - to będzie program!

Konrad Kozłowski
Telewizyjne show o "makersach" od Intela - to będzie program!
9

Grupa osób deklarujących niechęć wobec telewizji wydaje się rosnąć, lecz przez najbliższe lata ten wynalazek nigdzie się nie wybiera. Korzystając z tej możliwości Intel postanowił przystąpić do ofensywy i na rok 2016 zaplanowano telewizyjną serię, show, poświęcone makersom. O nich powinniście już sł...

Grupa osób deklarujących niechęć wobec telewizji wydaje się rosnąć, lecz przez najbliższe lata ten wynalazek nigdzie się nie wybiera. Korzystając z tej możliwości Intel postanowił przystąpić do ofensywy i na rok 2016 zaplanowano telewizyjną serię, show, poświęcone makersom. O nich powinniście już słyszeć, jeśli nie to zapraszamy do naszych poprzednich tekstów w sekcji Technologie Jutra.

Projekt zyskał już nazwę roboczą: "America's Greatest Makers", co oczywiście nawiązuje do innych podobnych produkcji emitowanych w Stanach. Teraz Intel będzie zainteresowany zebraniem zainteresowanych osób, dlatego każdy chętny powinien skierować się na poświęconą inicjatywie stronie i zapoznać się ze wszystkimi szczegółami oraz możliwościami. Zapowiedzi są huczne, bo przecież oprócz Intela w całym przedsięwzięciu biorą także znane osobistości i firmy: Mark Burnett, United Artists Media Group i Turner Broadcasting System.

"Jedynym" wyzwaniem, które stoi teraz przed przyszłymi potencjalnymi uczestnikami programy to nagranie atrakcyjnego wideo, w którym przedstaiona zostanie wizja, produkt który chcieliby zrealizować lub już realizują. Należy także zawrzeć informacje o sobie samym lub zespole, jak również króko odpowiedzieć, dlaczego jesteś zainteresowany wzięciem udziału w programie. Istnieją jednak pewne regulacje, które nie spodobają się sporej grupie chętnych - plany zakładają wzięcie udziału w America's Greatest Makers" jedynie mieszkańców Stanów Zjednoczocnych, powyżej 15 roku. Zgłaszana ekipa nie może posiadać więcej członków niż 4 osoby.

Szcerze przyznam, że bardzo spodobał mi się ten pomysł. Uważam go za swojego rodzaju unowocześnienie telewizji, w której owszem przeważają programy oparte o ten sam schemat od wielu lat i ten nie będzie znacząco się od nich różnił pod względem formuły, ale poruszy tematykę o której nie mówi się zbyt często na "małym ekranie". Osoby ze świetnymi pomysłami, ideami i wizjami to grupa, która ma szansę zmieniać całe społeczeństwa, ich codzienność. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem byłoby też oddanie w ręce widzów możliwości głosowania na najciekawsze projekty, co pozwoli wybadać grono odbiorców pod względem realnego popytu na przedstawione rozwiązania.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu