Ciekawe strony

Telewizja StartupTV.pl rusza pełną parą. Seria z AK74 o blogach "szafiarek"

Grzegorz Ułan
Telewizja StartupTV.pl rusza pełną parą. Seria z AK74 o blogach "szafiarek"
7

Prezentowaliśmy już u nas kilka odcinków ze świetnej serii AK74 Artura Kurasińskiego. W dzisiejszym odcinku będzie rozmawiał z Elizą Wydrych o prowadzeniu i zarabianiu na blogach modowych. Na początek jednak, nie sposób wspomnieć, iż w końcu uruchomiona została telewizja internetowa StartupTV.pl....

Prezentowaliśmy już u nas kilka odcinków ze świetnej serii AK74 Artura Kurasińskiego. W dzisiejszym odcinku będzie rozmawiał z Elizą Wydrych o prowadzeniu i zarabianiu na blogach modowych. Na początek jednak, nie sposób wspomnieć, iż w końcu uruchomiona została telewizja internetowa StartupTV.pl.

Już na starcie wprowadzono 6 nowych programów tematycznych - Startupy, Trendy, Testy telefonów, Aplikacje, Kobieta i biznes oraz Mentoring.

Codziennie będziemy mogli oglądać po jednym z programów, z którymi możemy się zapoznać w ramówce telewizji.

W środę i w piątek widzimy zapowiedzi dwóch programów, jednak emisja każdego z nich będzie miała miejsce co dwa tygodnie. W piątki będziemy mogli oglądać prezentowaną dziś u nas serię AK47. Bardzo ciekawie zapowiadają się wszystkie z udostępnionych pozycji. Jednak moją szczególną uwagę zwrócił program AppGrade z recenzjami aplikacji, który to z pewnością będę na bieżąco śledził. Wam również gorąco polecam.

Zapraszamy teraz do obejrzenia, zapowiedzianego odcinka o blogach modowych. My trzymamy kciuki za powodzenie dla nowej telewizji internetowej.

I część


http://youtu.be/u6JJjT08uoA

II część


http://youtu.be/-TXd2FEufHQ

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu