Telewizja

Telewizja na żywo przez internet - gdzie i za ile oglądać?

Grzegorz Ułan
Telewizja na żywo przez internet - gdzie i za ile oglądać?
19

Na ciekawy pomysł wpadł jeden z użytkowników Wykopu i stworzył stronę, na której można sobie wyświetlić wszystkie kanały, które to można oglądać w Polsce przez internet i na żywo.

Pomijane są tu telekomy czy inni operatorzy, gdzie warunkiem dostępu online do kanałów typu HBO, jest wykupienie innych usług, telefonicznych, internetowych czy telewizyjnych.

Mamy tu więc jedynie takie kanały, które w przypadku gdybyśmy chcieli tu i teraz zacząć oglądać online przez internet, jak najbardziej jest to możliwe od razu za darmo lub po wykupieniu określonego pakietu. Wszystkie kanały podzielone zostały na kilka kategorii - Podstawowe, Filmowe, Popularnonaukowe, Sportowe, Dziecięce, Muzyczne oraz Pozostałe.

Po zaznaczeniu interesujących nas kanałów, pod spodem wysuwa się panel z listą wszystkich serwisów, w których uzyskamy dostęp do wybranego kanału przez internet, wraz z pakietem i ceną za ten pakiet. Oprócz tego mamy tu też listę innych kanałów, które możemy oglądać w tej cenie w wybranym pakiecie.

Myślę, że pomysłowe i przydatne, mam nadzieję, że skrypt będzie stale aktualizowany. Na dziś wszystko wygląda na aktualne, na przykład po zaznaczeniu HBO, wyświetlają się jedyne dwa serwisy, gdzie aktualnie można go wykupić i oglądać bez dodatkowych komplikacji czy konieczności wykupienia abonamenty komórkowego, internetowego czy TV, czyli iPla i player.

Adres serwisu.
Źródło: Wykop.

Photo: Daviles/Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu