Telewizja

"Telewizja elastyczna" od nc+ pozwala co miesiąc dobierać pakiety kanałów

Konrad Kozłowski
"Telewizja elastyczna" od nc+ pozwala co miesiąc dobierać pakiety kanałów
48

Telewizja linearna staje do walki z serwisami z wideo na życzenie. W efekcie platforma nc+ wprowadza nową, "elastyczną" ofertę, dzięki której abonenci będą mogli co miesiąc dobierać interesujące ich pakiety kanałów.

Jako bazę podawany jest podstawowy pakiet Comfort+, którego koszt wynosi 39,99 zł miesięcznie i zawiera w sumie 112 kanałów (w tym 55 w jakości HD). Do tej podstawowej oferty klienci będą mogli dobierać pakiety 8 kanałów Canal+, 3 kanały HBO (z HBO Go), 3 kanały Eleven Sports czy podniesienie oferty do pakietu Extra+, co poszerza listę o 37 kanałów.

"Telewizja Elastyczna" w nc+ to inny pakiet kanałów nawet każdego miesiąca

Oznacza to, że każdy z tych oraz kilku innych pakietów, można zamówić tylko na dany miesiąc i ponieść miesięczny koszt, by w następnym okresie rozliczeniowym wrócić do najniższego pakietu za minimalną cenę. nc+ przygotowało też specjalne oferty - wybierając ofertę Extra+ z Canal+ zaoszczędzicie 20 zł każdego miesiąca.

Co istotne, posiadacze WiFi PremiumBox+ oraz MediaBox+ mogą zarządzać swoją ofertą z poziomu dekodera, pozostali klienci muszą skorzystać z infolinii, ICA (internetowe centrum abonenta) oraz punktów sprzedaży. Czas uruchomienia dodatkowego pakietu to maksymalnie 24 godziny.

Na tej stronie możecie przeklikać propozycję nc+ w ramach oferty Telewizja Elastyczna i sprawdzić dokładną zawartość każdego z pakietów. Jednocześnie nc+ wprowadza nową promocję na Multiroom i dekodery z dyskami 500 GB i/lub modułami Wi-Fi - w trakcie pierwszych 12 miesięcy umowy koszt wynosić będzie 0 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu