VOD

Telewizja internetowa za darmo - ponad 20 kanałów bez reklam

Grzegorz Ułan
Telewizja internetowa za darmo - ponad 20 kanałów bez reklam
15

Nowa platforma VOD - MEGOGO, o której szerzej pisaliśmy Wam na początku czerwca, wzbogaciła się właśnie o nowy darmowy pakiet - Bezpłatna TV, dzięki której zupełnie za darmo można oglądać telewizję przez internet - na razie bez rejestracji i… bez dodatkowych reklam.

Tekst zaktualizowany 18 maja 2024.

Gdzie oglądać telewizję za darmo? Na MEGOGO!

Platforma VOD MEGOGO dostępna jest na telewizorach smart TV, Android TV, Apple TV oraz na komputerach w przeglądarkach (w Google Chrome z opcją przesyłania na telewizor przez Chromecasta) oraz na urządzeniach mobilnych z Android i iOS (należy pobrać aplikację w Google Play lub App Store. Poniżej tabela z kompatybilnymi urządzeniami:

MEGOGO na smart TV MEGOGO na urządzeniach mobilnych MEGOGO na komputerach
Samsung Tizen TV (2015 i nowsze) Android (Google Play) Windows 10 lub wyższy
Samsung Orsay TV (2013–2014) iOS/iPadOS (App Store) Mac OS X 10.4 lub wyższy
LG WebOS (2014 i nowsze) HMS (AppGallery) Linux
LG NetCast (2012–2016) dowolne urządzenie z Androidem - instalacja z pliku
Sony Android TV
Sony Linux (2013 i nowsze)
Philips Android TV
Philips Linux (2013 i nowsze)
Panasonic Firefox OS (2015 i nowsze)
Panasonic Android TV
Hisense Android TV
Hisense Vidaa U (2014 i nowsze)
Foxxum, Vewd, NetRange
Dowolne urządzenie z Android TV - instalacja z pliku
Apple TV

Polecamy: Czy Daniel Radcliffe wystąpi w serialowej wersji "Harry'ego Pottera"? Aktor komentuje

Pakiet Bezpłatna TV na MEGOGO

Jakiś czas temu na MEGOGO pojawił się darmowy pakiet – Bezpłatna TV, w ramach którego to możecie oglądać bezpłatnie 23 kanały telewizyjne, bez rejestracji. Tym samym to już trzeci serwis VOD w Polsce, po WP Pilot i TVP VOD z bezpłatnymi kanałami z tą różnicą, iż na razie nie wyświetla dodatkowych reklam, ale za to kosztem jakości - opcja Full HD dostępna jest tylko w płatnych pakietach.

Czym różni się MEGOGO od konkurentów?

Co jeszcze wyróżnia MEGOGO spośród tych platform, to możliwość oglądania wyemitowanych już pozycji do 3 lub 7 dni wstecz, z opcją przewijania (również reklam) na niektórych kanałach, takich jak Stopklatka czy WP TV - tak więc to możliwość oglądania tych kanałów zupełnie bez reklam.


MEGOGO to również bardzo wygodna opcja oglądania kanałów telewizyjnych na urządzeniach mobilnych z szybkim podglądem programu TV na żywo - przyda się to osobom, które chcą oglądać wybrane programy poza domem, na przykład na jakichś wyjazdach czy wakacjach.

Telewizja internetowa za darmo: Porównanie WP Pilot, MEGOGO i TVP VOD

Jak Megogo wypada na tle konkurencji? Patrząc po poniższej tabelce widać, iż najwięcej bezpłatnych kanałów dostępnych jest na WP Pilot, jednak mają przy tym sporo tzw. „wypełniaczy” bez kanału typowo filmowego czy sportowego. Na Megogo jest Stopklatka TV czy Sportowa TV.

WP Pilot Megogo VOD TVP
WP HD Polsat TVP1
TVP 1 TV Puls HD TVP2
TVP 2 TVN TVP Info
Polsat TV4 TVP Kultura
TVN TVP 1 TVP Kobieta
TV 4 HD TVP 2 TVP Sport
TV Puls HD TVP 3 TVP Historia
Puls 2 TV Puls 2 HD TVP ABC
TVP 3 Warszawa WP HD TVP Dokument
TVP 3 Gdańsk Polonia 1 HD TVP Nauka
Tele 5 HD Tele 5 HD TVP Polonia
Polonia 1 TVS TVP Rozrywka
TVS Stopklatka.tv HD TVP Historia2
13.TV Zoom TV HD Alfa TVP
wPolsce.pl HD Sportowa.TV TVP ABC2
TV Trwam Music Box Polska TVP Kultura 2
France 24 English HD STARS.TV HD Belsat
France 24 HD TVP World UA1
News24 Deutsche Welle (Deutsch) TVP World
Gametoon HD France 24 (French) HD 16 kanałów lokalnych TVP3
4FUN.TV FREEDOM HD
4FUN Dance [M] Blog for kids in English
Stars.TV HD [M] Blog DIV in English HD
Fashion TV HD
Red Carpet TV HD
Twoja.TV HD
Nuta GOLD
Music Box Polska
4FUN Kids
Kabaret TV

Z kolei na TVP VOD mamy TVP Sport czy TVP Kultura, tak więc pojawienie się nowego bezpłatnego pakietu na Megogo, można traktować jako uzupełnienie i opcję dostępu do kanałów nieobecnych na tych dwóch pozostałych platformach z bezpłatnymi kanałami.

Płatne pakiety na MEGOGO

MEGOGO, to nie tylko darmowa telewizja, to serwis VOD oferujący znacznie więcej treści za dodatkową opłatą. Możesz sięgnąć po najnowsze filmy, ulubione seriale oraz programy, a także korzystać z ponad stu kanałów na żywo, w tym popularnych kanałów sportowych Eleven Sports. To wszystko dostępne jest w ramach dwóch klarownych pakietów: Optymalnego i Maksymalnego. Dzięki aplikacji MEGOGO, możesz oglądać ulubione produkcje zarówno online, jak i offline, na pięciu urządzeniach jednocześnie. Możesz pobrać swoje ulubione filmy i seriale, aby cieszyć się nimi w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli zależy Ci na oszczędnościach, to MEGOGO ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Dłuższa subskrypcja oznacza mniejsze wydatki – możesz zaoszczędzić nawet do 50% ceny pakietu.

Ile kosztuje MEGOGO?

Wybierając MEGOGO w wariancie płatnym można wybrać jeden z 3 dostępnych pakietów.

MEGOGO: Pakiet STARTOWY

Swoją przygodę z MEGOGO można zacząć od najtańszej opcji, czyli Pakietu STARTOWEGO. Wykupując go na 3 miesiące, zapłacimy 6,99 zł za każdy miesiąc. Jeśli nie chcemy z góry decydować się na dłuższy okres, jest alternatywa. Za 9,99 zł kupimy miesięczny dostęp do Pakietu STARTOWEGO. Co otrzymamy w ramach subksrypcji? 48 kanałów, funkcję pauza i przewijanie oraz archiwum programów do 7 dni wstecz, rabat 10% na premiery, kolekcję filmów bez reklam, wsparcie dla Android TV, smartfonów oraz telewizorów smart, a także aplikację i kontrolę rodzicielską.

MEGOGO: Pakiet OPTYMALNY

Pakiet OPTYMALNY to jeszcze więcej programów i dodatkowe funkcje. Na początku możesz skorzystać z okresu próbnego za symbolicznego złotówkę. Następnie, przy zakupie na 12 miesięcy, cena wynosi 24,99 zł miesięcznie. W przypadku płatności odnawialnej co miesiąc (bez zobowiązania na rok) będzie to 34,99 zł.

W ramach pakietu OPTYMALNEGO masz dostęp do aż 105 kanałów, w tym kanałów premium, takich jak TVN24, Disney Channel czy Ale kino+. Dodatkowo, możliwość pauzowania i przewijania programów oraz dostęp do archiwum programów TV do 7 dni sprawiają, że nie przegapisz żadnej ulubionej produkcji.

W ramach VOD mamy dostęp do 2200 filmów i seriali. Dla miłośników sportu atrakcyjną opcją mogą być transmisje na wyłączność (np. CAVEMMA 4). Abonenci otrzymują też 10% rabatu na premiery.

MEGOGO: Pakiet MAKSYMALNY

Pakiet MAKSYMALNY to 31,49 zł przy zakupie na cały rok lub 44,99, jeśli chcemy płacić co miesiąc. Co otrzymujemy w zamian? Wszystko to, co w pakiecie OPTYMALNYM, z dodatkowymi bonusami. W tym przypadku mamy dostęp do 132 kanałów telewizyjnych. Wśród programów premium CBS Europa, Sundance, Canal+Sport5, teleTOON+ i BBC Earth. Są również 2 kanały erotyczne: Erox, Penthouse Passion.

Megogo w przeglądarce dostępne jest pod tym adresem, a aplikację mobilną pobierzecie z Google Play i App Store - linki.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu