Moje przemyślenia

Techcrunch Disrupt - warto obejrzeć jedną z ciekawszych branżowych konferencji

Grzegorz Marczak
0

Ta edycja Techcrunch Disrupt zapowiadała się na konferencję z małym skandalem w tle (przepychanka między AOL a Arringtonem na temat przyszłości TC i jego pozycji). Jednak już na samym początku Arrington ogłosił, że odchodzi pozostawiając swoje dziecko w rękach AOL (choć zapewne wywalczył swoje) i za...

Ta edycja Techcrunch Disrupt zapowiadała się na konferencję z małym skandalem w tle (przepychanka między AOL a Arringtonem na temat przyszłości TC i jego pozycji). Jednak już na samym początku Arrington ogłosił, że odchodzi pozostawiając swoje dziecko w rękach AOL (choć zapewne wywalczył swoje) i zajmuje się swoim funduszem inwestycyjnym.

Tym samym też, ustawił konferencje na odpowiednie (merytoryczne) tory i zszedł ze sceny. Resztę Techcrunch Disrupt możecie tak jak każdy oglądać za darmo na ustream.

Polecam gorąco bo moim zdaniem jest to jedna z najlepszych branżowych imprez, z tuzami internetowymi, bitwą startupów i niesamowitymi prezentacjami. Przypominam też, że w Startup Alley występują też 4 nasze startup - trzeba ich wypatrywać, może załapią się przed kamerę:)

Wklejka z streamem poniżej:
Stream videos at Ustream

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

TechCrunch Disrupt