Samsung

Społeczność tworzy najlepsze tapety na Galaxy S10 — to się nazywa kreatywne wykorzystanie atutów urządzenia!

Kamil Świtalski
12

Samsung Galaxy S10 od startu stał się hitem sprzedaży, a społeczność od wejścia pokazuje na co ją stać w kwestii kreatywnego wykonania "dziury" w ekranie. Zobaczcie tylko te tapety!

Premiera smartfonów z rodziny Samsung Galaxy S10 to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w pierwszej połowie roku. Można narzekać na ceny, można się czepiać że nie ma szału, ale jednak Koreańczycy wypuścili solidny zestaw urządzeń, których umiejscowienie przedniej kamery... od początku budziło sporo emocji. A co bardziej kreatywni użytkownicy postanowili pokazać na co ich stać, efektem czego w sieci można zobaczyć coraz więcej kreatywnych tapet, które dopełnia wspomniany aparat fotograficzny. Bo kto powiedział, że nie można ich efekciarsko wpleść w całość?

Zobacz też: Drogi, ale wart swojej ceny. Wszystko o Samsung Galaxy S10

Społeczność nigdy nie zawodzi. Zobaczcie najlepsze tapety dla Samsung Galaxy S10

Prawdopodobnie większość z nas nawet nie do końca zdaje sobie sprawę jak wiele czasu twórcy urządzeń poświęcają czasu, na przygotowanie tapet które najlepiej pokażą atuty ich sprzętów. Te czasami coś tam zamaskują, coś tam uwypuklą, ale ekran Infinity-O aż się prosi o jakieś kreatywne wykorzystanie tamtejszej "dziury". I użytkownicy Reddita udowodnili, że da się to zrobić na wiele sposobów! Tamtejszy subreddit S10wallpapers po brzegi wypełniony jest grafikami przygotowanymi z myślą o najnowszych flagowcach Samsunga. Skoro już i tak w prawym górnym rogu urządzenia widnieje dziura, to warto byłoby ją jakoś wpleść w całość, no to proszę! Oto kilka z moich ulubieńców:

Zobacz też: Samsung Galaxy S10 pobił rekord sprzedaży – czy ktokolwiek w niego wątpił?!

I choć już teraz widać sporo fajnych projektów, jestem przekonany, że co bardziej kreatywni nie powiedzieli w tej kwestii jeszcze ostatniego słowa — ale początek jest niezły.

Zobacz też: Ile tak naprawdę kosztuje Samsung Galaxy S10? Mniej niż połowę ceny

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu