Płatności

Tańsze dostawy do Paczkomatów, wystarczy że zapłacisz za nie BLIKIEM

GU
Grzegorz Ułan
18

Płatności BLIKIEM pojawiły się w Paczkomatach InPostu w połowie tego miesiąca, teraz InPost wspólnie z PSP uruchomił specjalną akcję promocyjną, dzięki której oszczędzicie na kosztach dostawy.

Akcja zostanie uruchomiona jutro i potrwa do końca listopada, bez żadnych ograniczeń ilościowych - każda dostawa z opcją „płatność za pobraniem w Paczkomacie” opłacona BLIKIEM, będzie rabatowana w kwocie 5 zł. Jedynym ograniczeniem jest pula pieniędzy przeznaczona na rabaty, ale ta ustalona została na 0,5 mln zł.

Anna Nowacka, dyrektor marketingu Polskiego Standardu Płatności:

Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji korzystać z naszej metody płatności będą mogli przekonać się jaka jest szybka, wygodna i bezpieczna.

Jak płacić BLIK-iem w Paczkomatach? W trakcie realizacji zakupów w sklepie internetowym wybieramy usługę: płatność za pobraniem w Paczkomacie. Po otrzymaniu informacji o dostarczeniu paczki do wybranego Paczkomatu – najpierw w panelu podajemy numer telefonu i kod otrzymany SMS-em albo e-mailem, jedynie później przy płatności wpisujemy nasz kod BLIK wygenerowany w aplikacji mobilnej naszego banku, potwierdzamy PIN-em i możemy już odebrać paczkę.

Wojciech Kądziołka, rzecznik InPost:

Współpraca z Polskim Standardem Płatności to dla nas kolejny krok na przód. Promocja „Wybierz płatność BLIKIEM, a koszt dostawy zmniejszy się o 5 zł” to wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Jest nam niezmiernie miło, że wspólnie możemy wspierać prężnie rozwijający się rynek e-commerce.

Udziałowcami spółki PSP jest sześć polskich banków: Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK). Z BLIKA mogą korzystać również klienci Getin Banku, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbanku, Credit Agricole, Pekao SA, Inteligo, Orange Finanse i T-Mobile Usługi Finansowe.

Więcej szczegółów promocji i jej regulamin znajdziecie na dedykowanej stronie pod tym adresem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: