Promocje

Jedna z najbardziej wciągających planszówek teraz dostępna za darmo na Androida!

Kamil Świtalski
7

Myślę że nie przesadzę uogólniając i twierdząc, że wszyscy kochamy dobre promocje i rozdawane za darmo gry wideo. Ostatnie lata nas w tej kwestii niezwykle rozpieszczają: co rusz dostajemy wspaniałe tytuły za grosze w paczkach (np. trwające wlaśnie Humble Strategy Bundle, ale co jakiś czas możemy też liczyć na tytuły za darmo. Przez najbliższych kilka dni będziemy mogli za darmo pobrać jedną z najbardziej kultowych gier planszowych, które doczekały się wspaniałej wersji mobilnej: Talisman!

Talisman za darmo na Androida — nie możecie tego przegapić

Talisman (część z was tę planszówkę może kojarzyć jako Talisman: Magia i Miecz — bo pod takim tytułem została wydana w Polsce) to gra, która zadebiutowała w 1983 roku i niemal od wejścia zaskarbiła sobie sympatię graczy. Wydana nakładem Games Workshop produkcja ekspresowo stała się hitem, dlatego raczej nikogo nie powinno dziwić, że wraz z popularnością elektronicznych wydań planszówek i ona załapała się na naprawdę fajny port w elektronicznym świecie.

Talisman to łatwa w obsłudze gra dla całej rodziny. Rzucaj kostką, aby poruszać się po planszy, i dobieraj karty pozwalające Ci walczyć z niebezpiecznymi rywalami i zdobywać cenne nagrody! Buduj siłę swojej postaci, dopóki nie będzie gotowa zapuścić się w mroczniejsze rejony planszy. Pamiętaj jednak, że każdy z graczy dąży do tego samego celu i nie zatrzyma się przed niczym, by jako pierwszy sięgnąć po Koronę!

Tytuł zarówno na iOS jak i Androidzie dostępny jest już od dłuższego czasu (wielokrotnie zresztą trafiał do rozmaitych przecen), ale to chyba pierwszy raz, kiedy można go zgarnąć całkowicie za darmo — i to jeszcze przez kilka najbliższych dni! Promocja obowiązuje na platformie Google Play -- spieszcie się, nie będzie trwać wiecznie! ;-)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: