Gry

Nowy Humble Bundle kusi. I to nie tylko świetną ofertą na jedną z najlepszych polskich gier!

Kamil Świtalski
Nowy Humble Bundle kusi. I to nie tylko świetną ofertą na jedną z najlepszych polskich gier!
2

Humble Indie Bundle ostatnio cały czas ma wyjątkowo dobrą passę. Pamiętam czasy, w których akcja serwowała nam niespecjalnie przekonujące tytuły — ale obecna (i kilka minionych już) odsłona to pakiet fantastycznych gier, które są zróżnicowane jakościowo — owszem — ale mają jeden wspólny mianownik: wysoką jakość wykonania. I jeżeli staliście się ofiarami syndromu nie mam w co grać, to myślę, że z uśmiechem obkupicie się w te super gry za niewielkie pieniądze.\

Próg pierwszy: zapłać ile chcesz

Pierwszy zestaw trzech najtańszych gier już od wejścia uświadamia, że nie będzie w tej paczce miejsca na nudę. Trzy gry, z których każda godnie reprezentuje inny gatunek — jest przygodówka, jest strategia, no i minimalistyczne łamigłówki i kombinowanie z nutką strategii w kultowym Mini Metro!

  • Halcyon 6: Lightspeed Edition (Windows, macOS, Linux; Steam + bez DRM)
  • Mini Metro (Windows, macOS, Linux; Steam + bez DRM)
  • Rakuen (Windows, macOS, Linux; Steam + bez DRM)

Próg drugi: wpłać więcej, niż wynosi średnia

Ruchomy próg finansowy ze średnią wpłacanych kwot to w dużej mierze finansowa loteria. Obecnie przyjdzie nam zań zapłacić około 15 złotych — ale nie wiadomo jak długo ta stawka będzie obowiązywać. Tym bardziej, że organizatorzy powracają do starego pomysłu i już teraz wiemy, że po pierwszym tygodniu — czyli w przyszły wtorek wieczorem — dołączą do niego nowe gry. A obecnie mowa o trzech tytułach, z których znalazło się miejsce dla solidnych łamigłówek i horroru, który ma szansę przestraszyć nawet największych twardzieli.

  • Keep Talking and Nobody Explodes (Windows, macOS, Linux; Steam + bez DRM)
  • SOMA (Windows, macOS, Linux; Steam + bez DRM)
  • Poly Bridge (Windows, macOS, Linux; Steam + bez DRM)

Próg trzeci: wpłać co najmniej 14 dolarów

W zestawieniu z obecną średnią, 14 dolarów wydaje się kwotą dość wygórowaną — tym bardziej że czeka tam na nas raptem jedna gra. Ale jaka! Mowa tutaj o rodzimej produkcji SUPERHOT, która już od pierwszych zapowiedzi spotkała się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Byli żywo zainteresowani tytułem, czego idealnym dowodem jest bardzo udana kampania na Kickstarterze. Po premierze również nie szczędzono jej komplementów — to w końcu jedna z najbardziej nietypowych strzelanin jakie kiedykolwiek ukazały się na rynku. I mimo że tak naprawdę jest samotna w najwyższej stawce, to wciąż pozostaje jak najbardziej godną uwagi propozycją! No i jakby na to nie patrzeć — nadal jest o 10 dolarów tańsza, niż na Steamie — a przecież oprócz niej w nasze ręce dostajemy zestaw jeszcze sześciu innych świetnych tytułów!

  • SUPERHOT (Windows, macOS, Linux; Steam + bez DRM)

Wspaniały zestaw gier, które teraz można zgarnąć w bardzo dobrej cenie. Na wszystkich chętnych gry czekają pod adresem: https://www.humblebundle.com/games/humble-indie-bundle-19! Przypominam też o trwającej właśnie promocji w sklepie Humble, w ramach której można za darmo zgarnąć świetny FPS The Darkness II.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu