Promocje

Rozdają świetne Crusader Kings II za darmo. Musicie się tylko pospieszyć

Paweł Winiarski
Rozdają świetne Crusader Kings II za darmo. Musicie się tylko pospieszyć
6

Crusader Kings II to świetna, osadzona w średniowieczu strategia od Paradox Interactive. Tak się jakoś ciekawie złożyło, że właśnie rozdają ją teraz za darmo na Steamie. Co trzeba zrobić? Podpowiadamy.

Aha, mam Waszą uwagę. Aby przypisać Crusader Kings II do swojego konta Steam nie trzeba w ogóle kombinować. Wystarczy wejść na kartę produktu lub wpisać "Crusader Kings II" w wyszukiwarce w sklepie Steama i odebrać swoją darmową kopię. Jedynym utrudnieniem jest naglący czas, promocja trwa tylko do jutra, czyli do soboty 7 kwietnia do godziny 19:00.

Czym jest Crusader Kings II?

Jeśli jakimś cudem przespaliście ostatnie 6 lat, już spieszę z odpowiedzią czym jest Crusader Kings II - bo jeśli choć trochę lubicie strategie, to zwyczajnie głupio przejść obok tego tytułu obojętnie, szczególnie jak dają go za darmo. Przeniesiecie się dzięki niej do roku 1066 i wcielicie się w żyjącego w tamtych czasach chrześcijańskiego szlachcica. W związku z tym, że Crusader Kings II to strategia, przyjdzie Wam zarządzać królestwem, ale i przygotować je tak, by zapewnić godny byt swoim potomkom. Nie będę czarował, że gra jest łatwa - nie jest, ale dzięki swojemu poziomowi trudności przyciąga do monitora na długie godziny, każąc zagłębić się w każdy z rozbudowanych systemów. Możecie też pograć w trybie wieloosobowym, który przewidziano aż dla 32 graczy i wierzcie mi lub nie, ale mimo 6 lat na karku, ludzie wciąż w ten tytuł grają. Co więcej, w atrakcyjniejszych cenach kupicie również dodatki do Crusader Kings II, więc jest to naprawdę ciekawa opcja na spędzenie pierwszych tygodni wiosny - bo chyba wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę, że za kilka dni znów będzie zimno i spadnie deszcz.

grafika

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu