Gry

Zarezerwujcie sobie popołudnie, kolejna świetna gra do zgarnięcia za darmo!

Kamil Świtalski
0

Rozmaite cyfrowe sklepy z grami niezwykle nas w ostatnich miesiącach rozpieszczają. Właściwie nie ma miesiąca, abyśmy nie mogli liczyć na jakąś darmową grę — i nie mam tu oczywiście na myśli żadnych tytułów free-to-play, a naprawdę popularne gry z wyższej półki. Oczywiście nie chodzi tutaj o najświeższe premiery, a gry mające już na swoim karku kilka lat, ale... wciąż dostarczające masę frajdy. Tak jak The Darkness II, który jeszcze przez ponad dobę możecie zgarnąć za darmo na platformie Humble Store!

The Darkness II za darmo w Humble Store!

The Darkness II to wydana w 2012 roku na konsole i komputery gra z gatunku strzelanin które obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Ociekająca mrokiem produkcja przy premierze cieszyła się sporą sympatią recenzentów, a sami gracze przyjęli ją równie ciepło. To świetna przygoda, w której będziemy zmiatać wszystko co napotkamy na naszej drodze — tym co wyróżnia The Darkness II na tle bogatej rynkowej konkurencji jest sterowanie, a raczej specjalne bronie, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Trzymająca w napięciu do samego końca, skąpana w świetnym klimacie, brutalna i miejscami dająca w kość produkcja. The Darkness II nigdy nie zdobył należytej mu, moim zdaniem, uwagi — i prawdopodobnie jednym z głównych ku temu powodów jest długość zabawy. Skończenie historii zajmuje raptem około 5-6 godzin, co — musicie przyznać — nie jest najlepszym wynikiem. Ale w czasach kiedy nie mamy czasu na dłuższe zabawy, będzie jak znalazł. Tym bardziej, że do jutra, do godziny 19, możemy ją pobrać w Humble Store całkowicie za darmo. Gra dostępna jest na urządzenia z systemem Windows oraz macOS.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: