Moje przemyślenia

Tak powinno się zachęcać do przejścia na nową usługę. Apple rozdaje darmowe płytki z OS X Snow Leopard

GU
Grzegorz Ułan
10

Jak podaje serwis The DNetWorks usługa MobileMe zostanie wyłączona całkowicie 30 czerwca 2012 roku. Do tego czasu Apple chce zachęcić wszystkich dotychczasowych jej użytkowników do korzystania z iCloud. Jednak, aby skorzystać z uruchomionej w zeszłym roku usługi iCloud musimy posiadać najnowszy s...

Jak podaje serwis The DNetWorks usługa MobileMe zostanie wyłączona całkowicie 30 czerwca 2012 roku. Do tego czasu Apple chce zachęcić wszystkich dotychczasowych jej użytkowników do korzystania z iCloud.

Jednak, aby skorzystać z uruchomionej w zeszłym roku usługi iCloud musimy posiadać najnowszy system od Apple OS X Lion. Z kolei aktualizację online do tego systemu możemy dokonać tylko wtedy, gdy posiadamy OS X Snow Leopard. W tym miejscu Apple postanowiło zadbać o użytkowników wcześniejszych wersji systemu i zaoferować wysłanie darmowej kopii OS X Snow Leopard na nasz adres.

Wszystko co powinniśmy zrobić, to oczywiście posiadać konto na dotychczasowym MobileMe oraz wypełnić formularz pod tym adresem. Jeżeli zechcemy później zaktualizować system do OS X Lion musimy sprawdzić nasz sprzęt, czy jest zgodny z wymaganiami. Świetny ruch ze strony Apple, tak powinno się zachęcać i umożliwiać użytkownikom, skorzystanie z nowej usługi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Appleicloud