Świat

Tablet TechCrunch: Postępy prac

Paweł Grzegorz Iwaniuk
Tablet TechCrunch: Postępy prac
3

Jeszcze w lipcu, pisałem o projekcie stworzenia tabletu PC samodzielnej konstrukcji jaki na łamach TechCrunch ogłosił Michael Arrington. Zakłada on opracowanie projektu i specyfikacji urządzenia, które każdy mogłby sobie złożyć z ogólnodostępnych na rynku komponentów. W chwili obecnej gotowy jest ju...

Jeszcze w lipcu, pisałem o projekcie stworzenia tabletu PC samodzielnej konstrukcji jaki na łamach TechCrunch ogłosił Michael Arrington. Zakłada on opracowanie projektu i specyfikacji urządzenia, które każdy mogłby sobie złożyć z ogólnodostępnych na rynku komponentów. W chwili obecnej gotowy jest już pierwszy, wczesny prototyp tabletu TC, który posłużyć ma do dopracowania całości. Poniżej zdjęcie pierwszej jednostki.

Zdaniem Arringtona, choć obecne urządzenie dalekie jest jeszcze od wersji beta, o wersji finalnej nie wspominając nawet, to prezentuje się bardzo interesująco. W projekcie udział biorą nie tylko osoby prywatne, a również firmy. Przygotowywana jest specjalna wersja systemu operacyjnego, która pozwoli korzystać z tabletu wyłącznie za pośrednictwem ekranu dotykowego.

Michaelowi Arringtonowi życzymy dużo pozytywnej motywacji w swoim projekcie, bo w końcu coraz rzadziej się dzisiaj spotyka inicjatywy typu "zrób to sam".

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

techcrunchTablet