Świat

Guitar Hero jako gra online!

Grzegorz Marczak
Guitar Hero jako gra online!
90

Guitar Hero to gra w której możemy wcielić się w muzyczną gwiazdę grającą na gitarze. Jest to jedna z tych gier która bije rekordy popularności na całym świecie. Jeśli ktoś z was nie wie na jakiej zasadzie gra się w GH polecam google lub youtube. Z sukcesu gry postanowił skorzystać nowo powstały...

Guitar Hero to gra w której możemy wcielić się w muzyczną gwiazdę grającą na gitarze. Jest to jedna z tych gier która bije rekordy popularności na całym świecie. Jeśli ktoś z was nie wie na jakiej zasadzie gra się w GH polecam google lub youtube.

Z sukcesu gry postanowił skorzystać nowo powstały startup o nazwie jamlegend.com. Serwis ten podjął dość trudne zadanie zbudowania gry w stylu Guitar Hero jako serwisu internetowego. Po krótkiej grze wydaje mi się, że autorzy odnieśli sukces. Gra się bardzo sprawnie i przyjemnie, a fakt, że podczas gry można korzystać z gitary dołączonej do prawdziwego Guitar Hero powoduje, że Jam Legend staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.JamLegend Trailer from JamLegend on Vimeo.

Oprócz samej gry możemy oczywiście rywalizować z innymi graczami. Do wyboru mamy dwie opcje gra na zmianę z swoim kolegą, lub rywalizacja online z innym graczami w danej chwili przebywającymi w serwisie.

Autorzy serwis szukają swojej szansy na sukces w dostarczeniu gry do takich serwisów jak Facebook czy Myspace i wydaje się do bardzo dobrym pomysłem biorąc pod uwagę popularność oryginalnej gry.

Niestety w obecnej chwili jamlegend.com jest dostępny na zaproszenia. Dobra informacja to taka, że mam jedno, każdy nowy użytkownik po rejestracji otrzymuje zaproszenie. Jeśli więc ktoś z was chce otrzymać zaproszenie proszę o komentarz, jeśli będzie więcej osób to proszę nowo zarejestrowanych o przesłanie zaproszeń kolejnym osobom z komentarzy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu