Telekomy

T-Mobile uwalnia internet - 20 GB za darmo dla wszystkich w Polsce

Grzegorz Ułan
T-Mobile uwalnia internet - 20 GB za darmo dla wszystkich w Polsce
33

Całkiem zmyślny ruch ze strony T-Mobile. Za każdym razem, gdy piszemy o polskim telekomie w komentarzach regularnie pojawiają się wpisy od Was informujące, że ten u mnie nie działa, tamten nie ma zasięgu czy gubi ten zasięg jak wyjadę z miasta. T-Mobile postanowił rozdać chętnym swoje startery z paczką danych 20 GB do wykorzystania na 30 dni, aby każdy mógł sprawdzić tą sieć w swojej lokalizacji.

Transfer danych to najważniejszy wyznacznik, a dokładniej jego prędkość i dostępność w naszej lokalizacji, przy wyborze danego operatora. I to T-Mobile postanowił wykorzystać w swojej nowej promocji.

Promocja skierowana jest dla obecnych klientów indywidualnych, biznesowych i użytkowników ofert na kartę i MIX-a.

W ramach startującej kampanii każdy klient T-Mobile już od jutra, 18 marca, będzie mógł otrzymać bezpłatnie 20 GB danych do wykorzystania przez minimum 30 dni. By aktywować paczkę na swoim numerze wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści BEST pod numer 80120. Oferta dotyczy klientów indywidualnych i biznesowych, aktywowana może być dla ofert głosowych oraz internetowych. Klienci usług na kartę oraz MIX będą mieli 30 dni na wykorzystanie promocyjnego pakietu, zaś abonamentowi – minimum pełen cykl rozliczeniowy.

Jeśli chodzi o klientów innych operatorów, będą mogli przetestować zasięg i prędkość internetu w T-Mobile, również z paczką danych 20 GB, ale przez 7 dni. Myślę, że to też wystarczający czas na zapoznanie się z dostepnością w lokalizacjach, w których najczęściej bywacie.

Jak widzicie na obrazku tytułowym start promocji przewidziany jest od jutra, startery można będzie zamawiać w salonach operatora i na stronie www.najlepszasiec.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu