Telekomy

Nowy Plush na kartę - pełen no limit i 10 GB za 25 zł

Grzegorz Ułan
Nowy Plush na kartę - pełen no limit i 10 GB za 25 zł
72

Od momentu uruchomienia tej submarki Plusa minęło już trochę czasu, kiedy wydawało się już, że została jakby trochę zapomniana, zaniedbana - nagle dziś misiek się obudził i zaproponował dwa ciekawe startery, szczególnie jeden.

Zacznijmy od tego tytułowego, czyli pełen no limit i 10 GB transferu danych za 25 zł. Pakiet ważny jest 30 dni i obejmuje darmową transmisję danych przy korzystaniu z Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa. Za 5 zł mniej mamy pakiet do rozmów i 3 GB, a za 10 zł pakiet do wiadomości i 1 GB. W tych dwóch pakietach tylko korzystanie z Facebooka nie wlicza się do limitu transferu.

Drugi starter to oferta typowo internetowa, w której kartę SIM może wpiąć do tabletu albo jakiegoś routera i korzystać na laptopie w ramach domowego internetu mobilnego. Ceny są takie same jak powyżej, a za doładowanie dostajemy paczki danych odpowiednio za 5, 10, 20, 30, 50 i 100 zł - 100 MB, 1 GB, 3 GB, 10 GB, 20 GB i 50 GB. Darmowy transfer z Messengera, Instagrama i WhatsAppa w trzech najdroższych opcjach, z Facebooka w każdej. Pakiety internetowe są w tej ofercie za darmo, a ich wielkość zależy tylko od wysokości doładowania.

Przenoszący numer do Plusha, otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty, czyli za 12,50 zł można mieć rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10 GB i social media za darmo. Fajna opcja, przebija nawet Nju mobile, ale tylko przez pół roku:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile