Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Telekomy

Więcej gigabajtów w roamingu od nowego roku w T-Mobile

JS
Jakub Szczęsny
3

Jeżeli jesteście w T-Mobile i korzystacie z usługi Roam Like At Home, mamy dla Was dobrą wiadomość prosto od telekomu. Od nowego roku dostępne będą większe bezpłatne pakiety danych do wykorzystania w UE, a jeżeli przekroczycie limity, otrzymacie dostęp do tańszych dodatkowych gigabajtów.

Klienci T-Mobile, Heyah oraz sieci tuBiedronka będą mogli skorzystać z większych pakietów danych w roamingu na terenie UE, Norwegii, Islandii i Księstwie Liechtenstein. Wszyscy klienci usług - niezależnie, czy są to abonamenty, czy też warianty przedpłacone - otrzymają średnio 25% więcej gigabajtów do wykorzystania w ramach Roam Like At Home. Dodatkowo, z nowych warunków skorzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również biznesowi.

Zmienia się ponadto stawka za 10 MMS-ów w roamingu oraz transfer 1 GB danych po przekroczeniu dostępnego pakietu Roam Like At Home:

0,25 złotych brutto za wysłanie 10 MMS-ów
31,06 złotych brutto za transfer 1 GB danych

Klienci będą mogli jeszcze swobodniej korzystać z sieci komórkowych za granicą

W związku z rozluźnieniem warunków roamingu w krajach UE, Norwegii, Islandii oraz Liechtenstein, nie tylko polscy klienci mogą cieszyć się z niskich opłat połączeń / korzystania z internetu poza granicami kraju. Od 1 stycznia 2018 roku wchodzą w życie nowe przepisy związane z obniżeniem maksymalnej stawki hurtowej za transmisję 1 GB danych w UE. Od nowego roku ma ona wynosić 6 euro, co korzystnie wpływa na ceny dodatkowych pakietów danych w ramach roamingu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: