Telekomy

T-Mobile rozdaje okulary VR w ofercie na kartę za 25 zł

GU
Grzegorz Ułan
8

Wczoraj pisałem Wam o wyścigu i walce o fotel lidera dwóch największych operatorów w Polsce, Play i Orange, którzy prześcigają się ostatnio w bonusach w ofertach na kartę dla nowych klientów. Dziś T-Mobile pochwalił się nową promocją, ale nie tylko dla nowych, ale wszystkich klientów korzystających z prepaida.

Wszystko, co trzeba zrobić to aktywować w swojej ofercie pakiet NeverEnding, za 25 zł na 30 dni, który obejmuje nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i w UE, 10 GB transferu danych, z czego 1,25 GB do wykorzystania w UE. Na zachętę T-Mobile nagradza osoby, które włączą ten pakiet okularami VR, które można odebrać w salonach sprzedaży. Oferta dotyczy nowych klientów, jak i tych którzy już korzystają z usług na kartę, warunkiem jest aktywowanie na koncie opcji NeverEnding, no i pospieszenie się, bo liczba okularów jest ograniczona.

Z propozycji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i Ci, którzy korzystają już z usług T‑Mobile na kartę . Warunkiem jest aktywowanie na swoim koncie opcji NeverEnding (czyli opcji z nielimtowanymi rozmowami, SMS-ami oraz 10 GB danych za 25 zł miesięcznie). Pakiet można aktywować w każdym punkcie sprzedaży T‑Mobile lub za pomocą bezpłatnego SMS-a o treści START, który należy wysłać pod numer 469. Okulary będzie można odebrać w salonach T‑Mobile.

Więcej informacji o ofercie T‑Mobile na kartę oraz zestawie VR 3D pojawi się na stronie www.gwarancja.t-mobile.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: