Telekomy

Prześwietlamy T-Mobile. Oto, co operator przygotował na Święta

JS
Jakub Szczęsny
8

Święta za pasem, tradycyjny okres wzmożonych zakupów na koniec roku rozpoczął się na dobre. Telekomy zaczynają zatem walkę o każdego klienta startując ze specjalnymi ofertami. Sprawdzamy, co na ten rok przygotował T-Mobile; operator chwali się możliwością uzyskania telefonów komórkowych w najniższych na rynku cenach oraz wartościami dodanymi do obowiązujących abonamentów.

Wcześniej, w podobnym podsumowaniu prezentowaliśmy Wam ofertę Plusa / Cyfrowego Polsatu, gdzie operator chwalił się korzystnymi ofertami, w których klienci mogli uzyskać atrakcyjne cenowo oferty oraz sprzęty AGD / RTV.

Smartfoneria od T-Mobile - czyli gwarancja najtańszych urządzeń w ofertach

T-Mobile przy okazji swojej świątecznej oferty wprowadza specjalny program sprzedaży urządzeń - "Smartfoneria". Od 3 listopada w świątecznej ofercie dostępne są topowe sprzęty od Samsunga. W każdej opcji abonamentowej, modele A3, A5 oraz S6 charakteryzują się najniższą ceną na rynku telekomów. (zgodnie z tabelą poniżej)

Dodatkowo, Samsung Galaxy S6 w ofercie T2 bez limitów jest dostępny w specjalnej ofercie. Użytkownicy, którzy podpiszą umowę na 24 miesiące zapłacą za sprzęt 199 złotych. Ci, którzy zdecydują się na umowę 36-miesięczną zapłacą tylko złotówkę. Natomiast, w przypadku oferty T3 na 23 miesiące, trzeba będzie uiścić na start aż 649 złotych.

Fani Gwiezdnych Wojen powinni ucieszyć się ze specjalnej oferty T-Mobile na smartfony Galaxy A3 lub S6. Świąteczny, limitowany zestaw Smart Box z tymi urządzeniami zawiera w sobie również ekskluzywne gadżety z pierwszego spin-offu kultowej kosmicznej sagi: baseballówkę, kubek termiczny oraz obudowę na telefon.

iPhone 7 za złotówkę na święta

To może być prawdziwa gratka dla fanów firmy Apple. Nowy iPhone 7 został bohaterem całkiem przystępnej oferty T3, w ramach której zapłacimy tylko jedną złotówkę na start, o ile weźmiemy umowę na 36 miesięcy. Wśród dodatkowych benefitów znalazły się dodatkowe opcje roamingowe oraz dostęp do serwisu Netflix. Ponadto, w ramach oferty T3, otrzymamy nielimitowane rozmowy oraz SMS-y / MMS-y ze wszystkimi, a także Supernet bez limitu. Wśród aplikacji niepomniejszających umownego limitu danych znalazły się Tidal, Facebook, Twitter, Mybox, Mydysk, Nawigacja, Radio, Messenger, Whatsapp. W takiej konfiguracji, za abonament zapłacimy 179,95 zł miesięcznie (przy zachowaniu wszystkich zgód marketingowych).

Jeżeli nie odpowiada Wam ta oferta, w ramach smartfonerii, ceny iPhone'a 7 w innych wariantach abonamentowych może być tańszy nawet o 500 złotych. Jeżeli przenosicie numer do T-Mobile, możecie skorzystać z obniżenia comiesięcznego rachunku do 1 złotego na 4 miesiące (w przypadku zakupu sprzętu w sklepie) oraz na 6 miesięcy (w przypadku zakupu online).

Więcej Netfliksa w ofertach T-Mobile

Użytkownicy oferty T2 (migrujący z innej sieci / oferty na kartę, przedłużający umowę, posiadający aktywną umowę) mogą cieszyć się z Netfliksa w planie standard na dwa urządzenia w HD bezpłatnie na 2 miesiące. Dodatkowo, w dalszym ciągu użytkownicy oferty T3 mogą z Netfliksa korzystać bez opłat aż przez 4 miesiące.


Niedawno uruchomiliśmy serwis z Pracą w IT! Gorąco zachęcamy do przejrzenia najnowszych ofert pracy oraz profili pracodawców.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu