Telekomy

Nowa oferta no limit na kartę od Mobile Vikings - pełen no limit + 15 GB za 29 zł

Grzegorz Ułan
Nowa oferta no limit na kartę od Mobile Vikings - pełen no limit + 15 GB za 29 zł
39

Myślałem, że w tym roku już nikt z operatorów nie zaskoczy nową ofertą, wtem na skrzynce przed chwilą wylądowała mi nowa oferta od Mobile Vikings i muszę powiedzieć, że dość atrakcyjnie wygląda.

15 GB internetu, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y no limit w cenie 29 zł do złudzenia przypomina ofertę Nju Mobile - Jeden na wszystko, z tą różnicą, że 2 GB więcej internetu i 10 zł taniej. Pamiętajmy jednak, że w Nju mamy potrajane GB za lojalność. W MV natomiast niewykorzystane pakiety danych kumulują się.

Bartek Grabowski, Dyrektor Marketingu w telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska:

Wprowadzenie nowej oferty to dla nas naturalna konsekwencja rozwoju firmy i zwiększania atrakcyjności naszych usług. Jesteśmy na polskim rynku już 3 lata. Przez ten czas udało nam się dołączyć do grona liderów na rynku kart prepaid, a także zdobyć zaufanie wielu użytkowników. Lojalna i zgrana społeczność to od zawsze najważniejsza wartość dla naszej marki. Dziś mamy dla niej urodzinowy prezent w postaci nowej oferty. Mogę z całą stanowczością powiedzieć, że obecnie jest to najlepsza oferta no limit wśród kart prepaid. Z taką propozycją chcemy walczyć o nowych użytkowników i pozycję lidera na rynku MVNO.

Tak więc aktualna oferta Mobile Vikings przedstawia się następująco:


Niedawno uruchomiliśmy serwis z Pracą w IT! Gorąco zachęcamy do przejrzenia najnowszych ofert pracy oraz profili pracodawców.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu