Telekomy

Promocja Dokładka i GigaGigaNet zostają na dłużej w Virgin Mobile

Grzegorz Ułan
Promocja Dokładka i GigaGigaNet zostają na dłużej w Virgin Mobile
19

Po ostatniej wymianie na linii T-Mobile - Virgin Mobile można się było spodziewać takiego obrotu sprawy. Virgin Mobile zapowiedziało właśnie, że nie zamierza wycofywać się z promocji zwiększających liczbę GB w swoich taryfach.

W jednym z wątków dyskusji, T-Mobile zarzucało Virgin Mobile, że w swoich wyliczeniach brali pod uwagę promocję zwiększającą GB, a ta z pewnością się niedługo skończy.

Dziś dostaliśmy kolejną odpowiedź od VM:

A co do naszych promocji Dokładka i GigaGigaNet, proponujemy następujący układ – my przedłużymy je od nowego roku, a T-Mobile obniży ceny na urządzenia, żeby nie były droższe o kilkaset złotych od zakupu na raty w sklepie. Uczciwy układ? Dla nas na pewno, bo nie mamy w planach wycofywania się z promocji powiększających gigabajty. Kolegów z T-Mobile zapraszamy na kawę. Wierzymy, że można się elegancko różnić, a na uczciwej konkurencji zyskuje tylko Klient.

Cóż, w tym wypadku na pewno:).

Aktualizacja

Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec, T-Mobile przed chwilą dosłało nam swoją odpowiedź na powyższe:

Nawet o klientów innych sieci walczymy jak o swoich.

WOW, wygląda na to, że dostarczyliśmy powodów do fajnej rozmowy! I to super, bo dzięki temu faktycznie zyskują klienci.

Szanowni Klienci Virgin, po pierwsze: cieszymy się, że nasza dyskusja stała się inspiracją do przedłużenia dla Was promocji na Internet – korzystajcie do woli!

A skoro w poprzedniej odpowiedzi naszym kolegom brakowało tabelek, to już na koniec rzućcie okiem ile możecie zyskać przenosząc do nas swój numer. Skoro nie macie umowy – zróbcie z tego użytek.

Z kolegami z Virgin jak najchętniej spotkamy się na kawie kiedy tylko zechcą, a wszystkim życzymy miłego weekendu!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu