Telekomy

Rozmowy, wiadomości i 30 GB w T-Mobile na kartę za darmo na 90 dni, w sam raz na wakacje

Grzegorz Ułan
Rozmowy, wiadomości i 30 GB w T-Mobile na kartę za darmo na 90 dni, w sam raz na wakacje
44

Wakacje już niedługo, operatorzy zaczną się wysypywać z ofert typowo wakacyjnych, zwłaszcza w ofertach na kartę. Wiadomo, to też dobra okazja do podbudowania statystyk w segmencie prepaid, gdzie operatorzy mieli największe straty w ostatnim czasie.

Promocja obowiązuje od 25 kwietnia do wycofania, graniczna data promocji to 31 grudnia 2017 roku, więc można spokojnie wstrzymać się do czerwca i zgarnąć darmowe trzy miesiące, akurat na okres wakacji.

Co miesiąc dostaniecie nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane wiadomości oraz 10 GB transferu danych oraz rok ważności konta. Warunkiem jest przeniesienie numeru do oferty na kartę. W tym celu należy wypełnić wniosek na stronie 90dnizadarmo, a po odebraniu karty doładować konto kwotą 25 zł.

Kwota ta zostanie pobrana z konta po zakończeniu tego darmowego okresu 90 dni i aktywuje taki sam pakiet na następny miesiąc, czyli no limit na rozmowy i SMS-y i 10 GB transferu danych. Sprawdziłem w regulaminie, nie ma żadnych kruczków, bez problemu można później zrezygnować i wrócić do „siebie”. Więc, jeśli ktoś lubi tak wędrować ze swoją ofertą od operatora do operatora, opcja w sam raz.

Z zapisów w regulaminie wynika jedynie, że w czasie korzystania z promocji, nie można będzie aktywować innych pakietów, między innymi „Pakiet 2 w 1”, „Pakiet 3 w 1”, „Pakiet 4 w 1”. Jest też ograniczenie prędkości transmisji do 15 Mb/s dla pobieranych i wysyłanych danych.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu