Akcja Partnerska

Założyliśmy się z T-Mobile, że ich internet zastąpi nasz biurowy - Aktualizacja

PW
Paweł Winiarski
113

Internet domowy T-Mobile w biurze? Podjęliśmy wyzwanie i postanowiliśmy sprawdzić, czy takie rozwiązanie sprawdzi się u nas zastępując nasze podłączenie do sieci.

Niedawno T-Mobile zaprezentowało nową ofertę internetu domowego ze świetnie wyglądającym modemem Huawei B529. To dla operatora zupełnie nowa oferta, która nie ma żadnych limitów transferu - idealnie dla nas, lubimy sobie bowiem ściągnąć w biurze to i owo. Nie ma tu żadnych "lejków", można więc pobierać na potęgę bez obaw, że internet w pewnym momencie zwolni.

T-Mobile przygotowało dwie oferty, różniące się ceną i prędkością łącza. Za 45 zł miesięcznie otrzymujemy internet o prędkości do 20 Mbps, za 55 zł natomiast prędkość jest trzy razy większa i wynosi do 60 Mbps.

Konfiguracja modemu Huawei B529 w zestawie z kartą SIM jest banalnie prosta i zajęła nam dosłownie chwilę. Zaczynamy więc testy tego rozwiązania, założyliśmy się bowiem z T-Mobile, że ich internet zastąpi nasz biurowy. Czy takie rozwiązanie ma rację bytu w naszej redakcji? Sprawdzimy to - pierwsze testy wskazują, że nie będzie z taką przesiadką żadnych problemów.

Aktualizacja

Minął miesiąc odkąd Internet Domowy T-Mobile jest naszym podstawowym łączem biurowym. W tym czasie opublikowaliśmy kilka materiałów, w których testowaliśmy go na wielu płaszczyznach. Zaczęliśmy od testów Netfliksa. Podłączyliśmy pod router kilka urządzeń jednocześnie i oglądaliśmy filmy oraz seriale. Przekonaliśmy się też, czy faktycznie mamy do czynienia z usługą bez limitu i ściągaliśmy za pośrednictwem routera duże ilości danych. W sumie było to 350 GB. Finalnie sprawdziliśmy też, czy łącze tego typu nadaje się do gier. Testy internetu T-Mobile w grach przeprowadzaliśmy na popularnych, nastawiony na multiplayer produkcjach. Efekty? Poniżej zamieszczamy wideo, podsumowujące naszą wspólną akcję:

-

Materiał powstał we współpracy z T-Mobile

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile