Polska

Szukasz nowego operatora? Play ma dla Ciebie ofertę za 9,99 zł

Grzegorz Ułan
Szukasz nowego operatora? Play ma dla Ciebie ofertę za 9,99 zł
40

Wygląda na to, że jednemu z naszych operatorów komórkowych skończył się napływ nowych klientów, przenoszących numer od konkurencji. Nowa oferta Play FORMUŁA UNLIMITED powinna skusić tych niezdecydowanych. Jeśli zastanawiacie się właśnie nad taką zmianą, dzięki promocyjnej ofercie Play, będziecie...

Wygląda na to, że jednemu z naszych operatorów komórkowych skończył się napływ nowych klientów, przenoszących numer od konkurencji. Nowa oferta Play FORMUŁA UNLIMITED powinna skusić tych niezdecydowanych.

Jeśli zastanawiacie się właśnie nad taką zmianą, dzięki promocyjnej ofercie Play, będziecie mieli pół roku na przetestowanie tej sieci za 9,99 zł, a do tego bezpłatny transfer danych w ilości 2 GB oraz bezpłatne rozmowy z Play.

Dla tych, co nie dbają o środowisko będzie już trochę drożej.

Pozostałe opłaty w FORMUŁA PLAY UNLIMITED to:

  • minuty do innych sieci - 29 gr
  • SMS-y/MMS-y - 19 gr

W sytuacji, gdy sporo dzwonimy poza Play i piszemy SMS-y, możemy skorzystać z dostępnych pakietów, gdzie mamy już nielimitowane SMS-y (10 zł) oraz 100 minut do innych sieci (10 zł).

Co, gdy już minie ten okres 6 miesięcy? Umowa przechodzi na czas nieokreślony i dochodzi standardowa opłata za transfer danych w wysokości 20 zł. Jeśli przez te pół roku nie zdecydujemy się na pozostanie przy tej ofercie, możemy poszukać atrakcyjniejszej opcji lub po prostu zrezygnować.

Propozycja wydaje się być idealna dla osób, które właśnie zastanawiają się nad przejściem do tej sieci, ale słyszą tu i ówdzie, że z tym Playem nie jest tak do końca wspaniale, zwłaszcza jeśli chodzi o zasięg. Pół roku to ani dużo ani mało, ale wystarczająco na pełne przetestowanie tej sieci w każdych warunkach, że tak powiem na własnej skórze.

Regulamin oferty.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu