Startups

Szukaj nieznajomych w nieznajomi.pl

GM
Grzegorz Marczak
18

Nieznajomi to serwis gdzie możemy "postarać się" odnaleźć osobę, spotkaną przypadkową, dawnych znajomych do których zgubiliśmy telefon itp. Mam nieodparte wrażenie, że inspiracją dla powstania tej strony była nasza-klasa.pl i jej sukcesy. Wprawdzie serwisy jeśli chodzi o tematykę różnią się od s...

Nieznajomi to serwis gdzie możemy "postarać się" odnaleźć osobę, spotkaną przypadkową, dawnych znajomych do których zgubiliśmy telefon itp.

Mam nieodparte wrażenie, że inspiracją dla powstania tej strony była nasza-klasa.pl i jej sukcesy. Wprawdzie serwisy jeśli chodzi o tematykę różnią się od siebie jednak główna funkcja jest podobna czyli "szukanie ludzi i znajomych".
Nieznajomi.pl to chyba pierwszy serwis w naszym kraju który pozwala nam odnaleźć osoby przelotnie spotkane. Trzeba powiedzieć, że sam pomysł na serwis nie jest wcale taki zły na pewno wiele osób chciało by skontaktować sie z osobami z którymi straciły kontakt lub takimi, z którymi jeszcze nie miały okazji porozmawiać a bardzo by chciały.

Z pewnością nie będzie to strona na miarę naszej-klasy, a sukces takiego miejsca zależy tylko i wyłącznie od tego jak dużo ludzi będzie z niego korzystać no i oczywiście od tego jak dużo osób ma potrzeby, które mogą być spełnione w nieznajomi.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu