Polska

Szpieg na Blipie, czyli nic o nas bez nas

Grzegorz Marczak
8

Blip.pl to taki polski odpowiednik...(dobra wstęp pominę, bo chyba każdy, kto czyta tego bloga, już kilka razy natknął się na informacje o tym serwisie) Przechodząc do sedna - Blip dorobił się szpiega. Szpieg ten ma za zadanie donosić nam o tym, że ktoś podczas rozmowy na blipie mówił o nas (popr...

Blip.pl to taki polski odpowiednik...(dobra wstęp pominę, bo chyba każdy, kto czyta tego bloga, już kilka razy natknął się na informacje o tym serwisie)

Przechodząc do sedna - Blip dorobił się szpiega. Szpieg ten ma za zadanie donosić nam o tym, że ktoś podczas rozmowy na blipie mówił o nas (poprzez dodanie linku do naszego profilu).


"puść szpiega, niech se pobiega"


Przydatne ? - moim zdaniem bardzo. Kilka razy zupełnie przez przypadek trafiałem na jakąś dyskusję, w której była mowa o mojej skromnej osobie. Dzięki szpiegowi hasło "nic o nas bez nas" staje się bardziej rzeczywiste jeśli chodzi o ten serwis.

Na poważnie - bardzo pomysłowa funkcjonalność i mam nadziej, że zostanie na blipie, mam również nadzieję, że użytkownicy doczekają się wreszcie wersji mobilnej tego serwisu (chociaż wiem już, że można "jakoś" przez jabbera nadawać z iphona).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blipTwittergadu gadublip.pl