Polska

eBook o Naszej Klasie !

Domyślny dla witryny
eBook o Naszej Klasie !
12

Nasza Klasa jest wszędzie – w telewizji, w kolorowej i codziennej prasie. Ilość zwolenników a zarazem użytkowników portalu wciąż rośnie a informacje o kolejny zakładach pracy, które włączyły Naszą-Klasę do listy stron objętych blokadą tylko zwiększają jej popularność, przyciągając ciekawskich. Nawe...

Nasza Klasa jest wszędzie – w telewizji, w kolorowej i codziennej prasie. Ilość zwolenników a zarazem użytkowników portalu wciąż rośnie a informacje o kolejny zakładach pracy, które włączyły Naszą-Klasę do listy stron objętych blokadą tylko zwiększają jej popularność, przyciągając ciekawskich. Nawet złośliwe nazywanie jej „naszą książką telefoniczną” nie zmniejsza furory jaką robi, tym bardziej, że tak imponująca baza zarejestrowanych osób jest drugą co do wielkości w Polsce i ustępuje faktycznie tylko Telekomunikacji Polskiej. Prawda jest taka, że o NK słyszał już każdy, nawet jeśli sam internetu nie używa.

Problemy z serwerami, jeszcze do nie dawna zmora NK, teraz praktycznie odeszły w zapomnienie. Sam portal jest natomiast okazją do sukcesu osób, które wykorzystują jego popularność.

Na dniach ukazała się publikacja Piotra Adamczyka, pt. Sekrety Naszej Klasy, która ma być rodzajem poradnika, jak pisze autor:

Pisząc tę książkę, miałem jeden główny cel: Maksymalne umilić i nadać nowego, radośniejszego wymiaru korzystania z Naszej klasy. Starałem się w niej zawrzeć informacje, które każdemu pomogą lepiej wykorzystać naszą klasę i czerpać z niej więcej przyjemności.

Autor zapewnia, że w jego poradniku znajdą się, m.in. wskazówki: Jak dbać o własne bezpieczeństwo w portalu czy jak nie dać się znaleźć komuś, kogo nie chcesz. Zatem porady, które są odpowiedzią na największą bolączkę NK, jaką jest problem bezpieczeństwa danych. Nie zapomniano także o dodaniu odrobiny sensacji i pikanterii, gdyż jednym z bonusów jest Raport specjalny: Czy była prowadzona kampania nienawiści przeciwko „Naszej klasie”?

Trudno powiedzieć, czy książka odniesie sukces i jakich rozmiarów, gdyż Polacy a zwłaszcza internauci nie mają opinii zbyt gorliwych czytelników. Nie da się natomiast zaprzeczyć, że sama w sobie jest potwierdzeniem sukcesu Naszej Klasy.

Autorem powyższego tekstu jest Juanna La Loca

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

nasza-klasanasza-klasa.plebook