Telekomy

Może i Polska przegrała, ale Ty dzięki Szczęsnemu wygrywasz darmowy Internet

Patryk Koncewicz
3

Wierni po porażce, ale dumni z awansu. Na otarcie łez po wczorajszej katastrofie i jednocześnie dla uczczenia historycznego wyjścia z grupy, Orange przygotowało darmowe gigabajty.

Cóż to był za wieczór! Polska po utracie dwóch bramek i zerowej aktywności w ofensywie awansuje do 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze. Porażka z Argentyną okazała się paradoksalnie największym mundialowym sukcesem od 36 lat, bowiem Polska nareszcie opuściła fazę grupową. Z tej okazji Orange przygotowało dla kibiców małą niespodziankę, z bohaterem wczorajszego meczu w roli głównej.

Przegrana, która daje awans i darmowy pakiet od Orange!

Serca milionów Polaków zadrżały, gdy sędzia po weryfikacji VAR wskazał na jedenastkę. Jednak w przeciwieństwie do reszty drużyny, Wojciech Szczęsny trzymał poziom i nie dał się zaskoczyć nawet Messiemu. Obroniony rzut karny – już drugi podczas tego mundialu – sprawił, że Szczęsny stał się niepisanym wybawcą naszej reprezentacji, a tym samym kodem zniżkowym, na darmowy Internet w Orange.

Z okazji wyjścia z grupy operator przygotował promocję, w której można zgarnąć 10 GB Internetu mobilnego. Co trzeba zrobić?

Wystarczy wysłać SMS-a o treści SZCZESNY z zakładki „dla Ciebie" lub „dla Firm" w aplikacji Mój Orange lub standardowo pod numer 233 (optata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego). Z kodu mogą skorzystać także użytkownicy Orange Flex. Wystarczy z poziomu aplikacji mobilnej przejść do zakładki „Kody promocyjne” i wpisać SZCZESNY.

Orange zaznacza, że jeden numer telefonu może skorzystać z promocji tylko raz, a pakiet danych ważny jest przez 7 dni od daty aktywacji, tylko na terenie kraju. Spieszcie się! Kod ważny jest do końca dnia.

Stock image from Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news