Polska

Szczegóły sprzedaży wykop.pl - jutro!

Grzegorz Marczak
Szczegóły sprzedaży wykop.pl - jutro!
9

Publikując informacje o wykopie (jeszcze przed 1 kwietnia) miałem nadzieję, że nie zostanie ona skojarzona z pierwszym kwietnia oraz zalewem "wkrętów" i "przekrętów" jakie pojawią się w sieci (fakt, że wykonanie na piątkę z plusem - szczególnie news o Gadu Gadu i wykopie) Całkiem na poważnie dz...


Publikując informacje o wykopie (jeszcze przed 1 kwietnia) miałem nadzieję, że nie zostanie ona skojarzona z pierwszym kwietnia oraz zalewem "wkrętów" i "przekrętów" jakie pojawią się w sieci (fakt, że wykonanie na piątkę z plusem - szczególnie news o Gadu Gadu i wykopie)

Całkiem na poważnie dzisiaj po wielu prośbach Tomek odniósł się do plotek na temat sprzedaży serwisu na blogu wykop.pl. W oficjalnym komunikacie znajdziemy informację o tym, że szczegóły transakcji zostaną podane jutro (po to aby nie były kojarzone z "świętem przekrętów").

"Wypadałoby w końcu oficjalnie odnieść się do tych informacji i przecieków, jednak dziś przypada 1 kwietnia, prima aprilis, więc i tak nikt mi nie uwierzy. Tak więc postanowiłem o wszelkich szczegółach tej transakcji napisać jutro, gdy emocje nieprawdziwych, aprilisowych żartów opadną."

Jeśli ktoś nadal ma wątpliwości czy wykop został sprzedany proponuję jutro sprawdzić ponownie blog tego serwisu. Mam nadzieję, że zostaną podane konkretne informacje na temat transakcji (bo jeśli logiem kupca nie jest słoneczko to oznacza to, że Gadu Gadu i Polsat odpadają z listy kandydatów).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

wykoppolsatgadu gadu