To mnie drażni.

Gazeta o wulgaryzmach w Naszej Klasie.

GM
Grzegorz Marczak
40

Kiedy newsy na temat Naszej Klasy zeszły już z stron głównych większości serwisów internetowych i robi się naprawdę cicho o tym serwisie wtedy do akcji wkracza Gazeta.pl wypuszczając kolejny „pasjonujący” materiał na temat tego co dzieje się w NK. Tym razem w wiadomościach gazety ukazał się news...

Kiedy newsy na temat Naszej Klasy zeszły już z stron głównych większości serwisów internetowych i robi się naprawdę cicho o tym serwisie wtedy do akcji wkracza Gazeta.pl wypuszczając kolejny „pasjonujący” materiał na temat tego co dzieje się w NK.

Tym razem w wiadomościach gazety ukazał się news o tytule „Wspomnienia z gimnazjum pełne bluzgów” – w skrócie autor artykuł przytacza różne przypadki, w których uczniowie wyrażali się o nauczycielach w sposób od mało eleganckiego na wulgarnym kończąc. Ktoś nazwał nauczyciela idiotą, inny chwalił się jak to kolega dał po mordzie wychowawcy itp. ambitne teksty.

Niestety odpowiedzi portalu udzielone przez Macieja Pajęckiego był na tym samym poziomie, co cały artykuł – wspominał on coś o wolności słowa (to jakiś żart jak rozumiem? – chyba, że NK będzie pierwszym serwisem który dopuszcza w regulaminie obrażanie i wyzwiska innych osób) i o tym, że o dobra osobiste trzeba się upominać w sądzie.

Przechodząc jednak do meritum – Artykuł w gazecie opatrzony jest powiększonym logo naszej klasy, na którym widać napis „Portal dla ludzi z klasą” – oczywista i chyba dość złośliwa sugestia na temat klasy użytkowników tego serwisu.

Gdyby jednak jakaś złośliwa duszyczka zajrzał w otchłań forów gazeta.pl to znajdzie jeszcze bardziej ambitne i "mięsne" komentarze (zarówno na temat osób prywatnych jak i publicznych), i nie jest ich wcale tak mało..


Dyskusje w gazeta.pl zawsze na poziomie

Zamiast więc bawić się na siłę w poszukiwanie mało ambitnych artykułów, może "dziennikarze" gazety znaleźli by dla siebie jakiś inny obszar do dogłębnych eksploatacji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

gazetanasza-klasa