Mobile

Swing Copters to kolejny hicior od twórcy Flappy Bird

Konrad Kozłowski
Swing Copters to kolejny hicior od twórcy Flappy Bird
20

Flappy Bird pamiętają chyba wszyscy. Nawet ci, którzy nie zdecydowali się na zainstalowanie gry na swoim smartfonie w momencie, gdy wiadome było że zniknie ona ze sklepu i nie będzie możliwe jej ponowne pobranie. Flappy Bird powróciło, lecz w zmienionej formie, zaś dla mobilnych graczy jest coś nowe...

Flappy Bird pamiętają chyba wszyscy. Nawet ci, którzy nie zdecydowali się na zainstalowanie gry na swoim smartfonie w momencie, gdy wiadome było że zniknie ona ze sklepu i nie będzie możliwe jej ponowne pobranie. Flappy Bird powróciło, lecz w zmienionej formie, zaś dla mobilnych graczy jest coś nowego.

Tak zwane zapychacze casu to wbrew pozorom ogromny kawałek rynku gier. Zagrać można w każdej chwili na dowolnym smartfonie i wypełnić każdą chwilę nudy podczas czekania w kolejce czy na przystanku. W każdej chwli można też skończyć rozgrywkę i wrócić do niej kiedy tylko zechcemy. Kolejne poziomy nijak mają się do wciągających fabuł w pełnoprawnych tytułach, lecz robienie niemal tego samego w kółko po prostu nie pozwala oderwać się od ekranu.

Jakiś czas temu autor Flappy Bird zapowiedział wydanie nowej gry, a od kilku godzin można już ją pobrać z App Store i Google Play. Zasady gry są znów banalnie proste - za zadanie mamy doprowadzić naszego bohatera jak najwyżej, omijając przy okazji ruchome przeszkody. Opis gry zapewnia nas o możliwości odblokowania kolejnych postaci, którymi będziemy sterować, ale nie oczekujcie że zdobędziecie wymagane cztery medale zbyt szybko.

Jeżeli nie zdołaliście poprzednim razem pojąć fenomenu gry Flappy Bird, to macie szansę to nadrobić. Mówi się, że Swing Copters to po prostu Flappy Bird... rozgrywne w pionie. I tak w rzeczywistości jest, z drobną różnicą, gdyż tym razem jest nieco trudniej. Ale jak to się mawia... praktyka czyni mistrza. Powodzenia!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AndroidiOSflappy bird