Telekomy

Plus rozpoczął świąteczne szaleństwo, teraz dołączają do niego Orange i T-Mobile

Grzegorz Ułan
Plus rozpoczął świąteczne szaleństwo, teraz dołączają do niego Orange i T-Mobile
45

Świąteczne promocje w tym roku wyjątkowo wcześnie się zaczynają, rozpoczął przedwczoraj Plus, a konkurencja nie chce być gorsza i również dołącza do tego wyścigu. Na razie Orange i T-Mobile zdradzają swoją bożonarodzeniową ofertę, czekamy jeszcze tylko na Play.

Wczoraj dzieliłem się z Wami uruchomioną 7 listopada świąteczną kampanią promocyjną Plusa, który z okazji świąt zaoferował przede wszystkim półroczne zwolnienie z opłat abonamentowych we wszystkich planach abonamentowych - przy nowych aktywacjach, przy przedłużaniu umowy, przeniesieniu numeru oraz przy przejściu z oferty na kartę na abonament. Na reakcję konkurencji nie trzeba było długo czekać, wczoraj wieczorem zareagował T-Mobile, a dziś Orange, którzy to również podzieli się z klientami swoją ofertą świąteczną.

Oferta świąteczna w Orange

Dla klientów indywidualnych Orange przygotował aż 5 zestawów z dwoma telefonami, w których jeden jest za złotówkę.

Pierwszy zestaw to Huawei Mate 20 lite, za który zapłacicie 24 raty po 60 zł, a Huawei Mate 10 lite dostaniecie za 1 zł. Do tego abonament Plan Wzbogacony za 69,99 zł, a w nim nielimitowane rozmowy stacjonarne i komórkowe, nielimitowane SMS-y/MMS-y, transfer danych 20 GB , później ograniczenie prędkości do 1 Mb/s (w tym 4,52 GB w UE) oraz 100 minut miesięcznie na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady.

Drugi przygotowany przez Orange zestaw świąteczny to Huawei Mate 20 lite, który kupimy w 24 ratach po 64,00 zł, a Huawei Y5 za złotówkę. W tym zestawie mamy tańszy abonament - Plan Optymalny za 49,99 zł, który również zawiera nielimitowane rozmowy i wiadomości, ale mniejszy transfer danych 10 GB i nie ma tu rozmów międzynarodowych.

Trzeci zestaw to już dwa Samsungi - na 24 raty po 40 zł dostępny w nim jest Samsung Galaxy J6, a za 1 zł dostaniemy Samsunga Galaxy J4 +. Abonament ten sam, czyli ten za 49,99 zł.

Pozostałe 2 zestawy również dopasowane są pod Plan Optymalny za 49,99 zł, pierwszy z nich to LG Q7 za 24 raty po 50 zł z LG K9 w prezencie za 1 zł, drugi z kolei to LG Q7 Fit w 24 ratach po 75 zł i również w parze z LG K9 w prezencie za 1 zł.

Co dla klientów biznesowych? Dwa topowe telefony Samsung Galaxy S8 oraz Huawei P20 64 GB dual SIM w obniżonej o 50% cenie, za oba zapłacimy raty w wysokości 23 zł miesięcznie w planie z Multipak XXL za 70 zł miesięcznie. Z kolei w najtańszym abonamencie Dla Firm za 40 zł Orange do pakietu danych 10 GB dorzuca darmowe 7 GB.

Oferta świąteczna w T-Mobile

T-Mobile w ofercie abonamentowej ma dwa telefony w promocyjnej cenie, to w planach głosowych, natomiast w ofercie internetu domowego ma jeden zestaw routera WiFi w pakiecie z ofertą głosową i z telefonem.

Pierwszy z telefonów Samsung Galaxy S8 dostępny jest w obniżonej o prawie 900 zł cenie na start i w 24 ratach po 130 zł miesięcznie. Opłata składa się z abonamentu z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, nielimitowanymi SMS-ami/MMS-ami oraz 10 GB transferu danych - 50 zł, pozostała cześć, czyli 80 zł to raty za telefon.

Z kolei drugi z telefonów Samsung Galaxy A7 dostępny jest również za złotówkę, a opłaty miesięczne wynoszą 100 zł, czyli w tym przypadku pół na pół - abonament z ratami po 50 zł.

W przypadku zestawu internetowo-głosowego możemy w świątecznej promocji zamówić nielimitowany internet domowy (jedynie z ograniczeniem prędkości do 20 Mb/s) za 49 zł miesięcznie z routerem Huawi 4GRouter B529 za 199 zł. W zestawie mamy też abonament telefoniczny za 80 zł, w tym 30 zł raty za Huawei Mate20 lite (na start za 1 zł).

Wszystkie te oferty dostępne są już na stronach Orange i T-Mobile, z tym że ten ostatni operator zapowiedział jeszcze świąteczną promocję w ofercie na kartę, ale dostępną od 20 listopada, gdzie w pakiecie z nielimitowanymi usługami i Supernetem Video za 30 zł, dostępny będzie gadżet w postaci projektora do smartfonu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu