Telekomy

Plus wcześniej zaczął święta w tym roku, ale ma dobry powód ku temu

Grzegorz Ułan
Plus wcześniej zaczął święta w tym roku, ale ma dobry powód ku temu
17

Największe szaleństwo zakupowe jeszcze przed nami, zacznie się pod koniec listopada wysypem ofert świątecznych, ale Plus wyjątkowo wcześniej z nimi zaczął w tym roku, a to z uwagi na dobrą promocję dla nowych klientów czy przenoszących numer. W takim przypadku warto wcześniej uderzyć i podebrać klientów od konkurencji, uprzedzając ich oferty świąteczne.

Wprawdzie wcześniej Plus miał już podobną ofertę dla przenoszących numer, ale przy ofercie świątecznej rozszerzył ją na wszystkie plany abonamentowe, również te najtańsze. Zarówno w ofertach dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Nie ma tu też ograniczenia na przenoszących numer, również nowi klienci mogą z niej skorzystać, przedłużający umowę czy przechodzący z oferty na kartę na abonament.

Promocje świąteczne dla klientów indywidualnych w Plus

Zacznijmy od klientów indywidualnych, którzy już od wczoraj, czyli od 7 listopada mogą zamówić nowy numer lub przenieść swój numer do Plusa i korzystać z dowolnego abonamentu przez pół roku nie płacąc ani złotówki.

Jakie to abonamenty? Plus jako jedyny operator strukturalny wszystkie plany ma nielimitowane, to znaczy nielimitowane rozmowy do wszystkich i wiadomości SMS/MMS, różnią się natomiast paczką danych. W najtańszym planie za 30 zł mamy 2 GB, za 40 zł 4 GB, a w planach za 50 i 70 zł 12 GB na pełnej prędkości. Dobierając z kolei dodatkowy numer do każdego abonamentu, zapłacimy za niego połowę ceny. Interesującym dodatkiem w tych dwóch najdroższych planach jest 120 minut połączeń międzynarodowych wychodzących w cenie, a w najdroższym planie za 70 zł dostęp do pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM z Ligą Mistrzów UEFA i Ligą Europy UEFA.

Do abonamentów można dobrać najnowsze smartfony w obniżonych cenach, Plus wybrał tu takie modele jak Huawei Mate20 i Mate20 lite, najnowszego Samsunga Galaxy S9+, J6 czy Huawei P20 lite oraz Motorola Moto E5 Plus. Nie zabrakło też zestawów, razem z Samsungiem Smart TV 55 możemy dobrać do abonamentu Samsunga Galaxy A7.

A co z internetem mobilnym? Tutaj również jest promocja bezpłatnego abonamentu już krócej, bo 3 miesiące, ale także w każdym planie. Ceny pakietów zaczynają się od 20 zł, a kończą na 80 zł, w najtańszym planie mamy dostępne 30 GB transferu danych na pełnej prędkości, a w najdroższym aż 100 GB. Przy czym w planie od 40 zł mamy dostępną opcję dostępu do sieci na pełnej prędkości w zasięgu LTE, nawet po wyczerpaniu podstawowego pakietu. W planie za 80 zł podobnie jak w abonamentach głosowych w cenie dostajemy dostęp do pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM.

Jak internet, to i przydałoby się jakiś sprzęt komputerowy do niego. Plus w świątecznej promocji przygotował Laptop OMEN by HP, którego możemy dostać za 199 zł na start i ratami miesięcznymi w wysokości od 93 zł.

Promocje świąteczne dla klientów biznesowych w Plus

W planach dla firm również możemy liczyć na pół roku za darmo, zarówno przy przenoszeniu numerów, jak i przy nowych aktywacjach lub przy przedłużeniu obowiązującej umowy.

Jeśli chodzi o smartfony w promocyjnych cenach w ofercie dla firm znajdziemy między innymi Samsunga Galaxy S9+ i całą linię Huawei Mate20 oraz Samsunga Galaxy A7.

Podobnie jak w ofercie dla klientów indywidualnych, Plus udostępnił internet mobilny dla firm w promocji 3 miesięcy za darmo. Różnica jest tu taka, że w każdym planie dostępna jest usługa LTE bez końca, czyli po wyczerpaniu głównego pakietu danych można nadal korzystać z internetu na pełnej prędkości, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE.

Źródło: Cyfrowy Polsat.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu